skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

علی حکیم‌جوادی رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور شد

سمانه سمیع تحریریه

۱۲ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

علی حکیم‌جوادی طی حکمی از سوی سرپرست ریاست جمهوری رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور شد.

به گزارش پیوست،علی حکیم‌جوادی که با کسب ۲۰ رأی به عنوان رئیس هیات مدیره سازمان نصر تهران انتخاب شده بود حالا طی حکم سرپرست ریاست جمهوری به ریاست نصر کشور منصوب شده است. سایت نصر کشور در خبری اعلام کرده است محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری اسلامی ایران در حکمی، دکتر علی حکیم‌جوادی را به ریاست سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور منصوب کرده است.

در متن این حکم که در تاریخ دهم خردادماه جاری به امضای سرپرست ریاست جمهوری رسیده، خطاب به دکتر علی حکیم‌جوادی آمده است: «به استناد اصل ۱۳۱ قانون اساسی و در اجرای ماده‌های ۶۱ و ۶۶ آیین‌نامه اجرایی مواد ۲ و ۱۷ قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای مصوب ۲۱/۴/۸۳ هیات محترم وزیران و مصوبه مورخ ۳۰/۷/۹۷ شورای عالی فضای مجازی؛ بنابر پیشنهاد شورای مرکزی آن سازمان و معرفی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات به موجب این حکم به عنوان «رییس سازمان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور» منصوب می‌شوید.

https://pvst.ir/i24
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو