skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

علی حکیم‌جوادی رئیس سازمان نصر تهران شد

سمانه سمیع تحریریه

۱۱ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

علی حکیم جوادی، با کسب ۲۰ رأی به عنوان رئیس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران انتخاب شد.

به گزارش پیوست، اولین جلسه هیات مدیره دوره هفتم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران امروز (۱۰ دی) در دبیرخانه سازمان برگزار شد و در این جلسه با رأی اعضای هیات مدیره‌، رئیس، نایب‌رئیس اول و دوم و خزانه‌دار سازمان انتخاب شدند. بر همین اساس علی حکیم‌جوادی، با کسب ۲۰ رأی به عنوان رئیس هیات مدیره سازمان نصر تهران انتخاب شد. همچنین حمید فروزنده و بهناز آریا به عنوان نایب‌رئیس اول و دوم انتخاب شدند. آزاد معرفی نیز به عنوان خزانه‌دار انتخاب شد.

انتخابات دوره هفتم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران ۲۸ آذر به صورت الکترونیکی برگزار شد. طبق اعلام، مشارکت در این انتخابات در بخش شرکت‌ها ۴۲.۰۳ درصد، در بخش فروشگاه‌ها ۸۸.۲۴ درصد، در بخش مشاوران ۶۹.۲۸ درصد و در بخش اشخاص حقیقی ۷۶.۴۶ درصد بوده است.

https://pvst.ir/gu7
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو