skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

استفاده از هوش مصنوعی، وجه اشتراک تیم‌های برگزیده در تکنووست سلامت

سمانه سمیع تحریریه

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

هفت تیم در حوزه سلامت دیجیتالی در رویداد جذب سرمایه «تکنووست» طرح‌های خود را به سرمایه‌گذاران ارائه کردند. وجه اشتراک تیم‌های برگزیده شده، محوریت هوش مصنوعی و استفاده از فناوری‌های AI در صنعت سلامتی دیجیتالی ایران بود.

به گزارش پیوست، رویداد جذب سرمایه تکنووست سلامت با هدف افزایش یا جذب سرمایه برای شرکت‌های فعال در حوزه سلامتی توسط اداره کل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی پارک فناوری پردیس با همکاری سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن کراد برگزار شد. در این رویداد هفت تیم منتخب حوزه سلامت طرح‌های خود را در حضور سرمایه‌گذاران شرکت‌های فعال در حوزه سلامت، شتاب‌دهنده‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر ارائه کردند.
هانیه صادقی، دبیر رویداد به نقش پارک فناوری پردیس و همکاری با استارت‌آپ‌های دانش‌بنیان اشاره کرد و توضیح داد پارک فناوری پردیس با هدف جذب سرمایه با همکاری سامانه تامین مالی کارن کراد اقدام به برگزاری این رویداد کرده است.
او در این باره توضیح داد: بیش از ۴۰ طرح در فراخوان ثبت نام کرده و در سه مرحله غربالگری در مرحله اول ۲۰ تیم و تا مرحله سوم ارزیابی و غربالگری ۷ تیم انتخاب شدند.‌ در این جلسات کارگاه‌های تخصصی، جلسات منتورینگ برگزار شد و در نهایت ۷ تیم آماده ارائه شدند‌.

هفت تیم برگزیده

تیم مدبی، داروگ، اکسیژن‌فیت، فریال، مدگارد، ایواسا و ویروس انکولایتیک هفت تیم برگزیده تکنووست بودند.

مدبى پلتفرمی براى خود مراقبتى و سلامتى بارورى زنان است که امکاناتى مثل مشاوره مامایى، محصولات خود مراقبتى بهداشتى را در خود جای داده است که به کمک فناوری هوش مصنوعی فعالیت خود را توسعه می‌دهد. مدگارد نیز سامانه هوش مصنوعى است که در زمینه مشاوره پیشگیرى تداخلات دارویى و بهبود مداوم بر اساس داده‌هاى تازه پزشکی فعالیت می‌کند.

ایواسا نیز اپلیکیشن پایش سلامت، اندازه‌گیرى علائم حیاتى با استفاده از فیلم است که به کمک فناوری‌هاى یادگیرى عمیق، پردازش تصویر و پردازش سیگنال به بهبود شرایط بیمار کمک می‌کند.
اکسیژن‌فیت نیز اپلیکیشنى براى سبک زندگى سالم با امکاناتى نظیر آنالیز بدن، تعامل کاربر و متخصص، ارائه رژیم غذایى است.

داروگ هم پلتفرمى براى ارائه خدمات دارویى در بسترى هوشمند براى سه گروه هدف داروخانه‌ها، مردم و شرکت‌هاى توزیع دارو است که خدماتى مثل یافتن داروهاى کمیاب براى کاربران، تبادل داروها میان داروخانه‌ها را امکان‌پذیر می‌کند، فریال تولید تردمیل آبى به منظور آبدرمانى (هیدروتراپی) براى کلینیک‌هاى توانبخشى و فیزیوتراپى، است و ویروس انکولایتیک نیز در زمینه درمان بیماری‌های سرطانی فعال است.

هر یک از بنیان‌گذاران در ارائه‌ای ۱۰ دقیقه‌ای از فعالیت‌های استارت‌آپ و تیم خود صحبت کرده و به سوالات سرمایه‌گذاران پاسخ دادند.

https://pvst.ir/hy9
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو