skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

وزیر فرهنگ و ارشاد: بازی‌های رایانه‌ای برای گره‌گشایی از مسائل مهم استفاده می‌شود

۱۲ آبان ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

وزیر فرهنگ و ارشاد بازی‌های رایانه‌ای

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هشتمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی در سخنرانی آنلاین گفت که بازی‌ها برای گره گشایی مشکلات جامعه اجرا می‌شود. بازی فقط برای جوانان نیست بلکه برای برای تمام افراد در تمام سنین است.

به گزارش پیوست، اختتامیه هشتمین جام قهرمانان بازی‌های ویدئویی(مسابقه یک میلیون نفر بازی‌های رایانه‌ای) که از ابتدای تابستان ١۴٠٢ در ٢٠ بازی ایرانی تلفن همراه و بخش حضوری (فیفا) در ١۴ استان کشور برگزار شد.

وزیر ارشاد در سخنرانی آنلاین در این برنامه گفت: ما در کشور چهار میلیون بازیکن حرفه‌ای داریم. بازی‌های آنلاین برای ایجاد نشاط و حل مسائل کشور بسیار مهم است.

محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره استقبال بالا از این دوره از مسابقات گفت: استقبال از مسابقه یک میلیون نفری بازی‌های رایانه‌ای بسیار خوب بود و از تصور ما استقبال بیشتر بود. حداکثر هدفگذاری یک‌میلیون نفر بود اما الان یک و میلیون ۵٠٠ نفر در این لیگ شرکت کردند.

در ادامه محمدامین حاجی هاشمی، مدیر عامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ضمن تشکر از همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌های مختلف گفت: امسال که امور مسابقه‌ را به ادارات فرهنگ و ارشاد استان‌ها سپردیم، مسابقه بانظم و شرایط بهتری پیش رفت. مسابقه در ١۴ استان حضوری برگزار شد.

حاجی‌هاشمی با اشاره به افزایش تعداد بازیکنان گفت: سال گذشته چهار بازی‌ساز شرکت کردند و اما امسال ٢۵ بازی‌ساز در مسابقه حضور داشتند.

https://pvst.ir/gbb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو