skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

جست‌وجوی متنی هوشمند پوشاک در «موری» فعال شد

سمانه سمیع تحریریه

۱۶ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

«موری» موتور جست‌وجوی هوشمند خرید آنلاین لباس، جست‌وجوی متنی هوشمند را فعال کرد. به این ترتیب کاربران می‌توانند با توصیف طرح و رنگ لباس مورد علاقه خود از پوشاک موجود در این پلتفرم استفاده کنند.

به گزارش پیوست، محمدمهدی شُکری هم‌بنیان‌گذار موری در این باره می‌گوید: از مهر ۱۴۰۰ فعالیت خود را آغاز کردیم و در این دوران تلاش کردیم روندهای متنوعی را برای بهبود کسب‌وکارمان و راحت‌تر کردن روند خرید کاربران دنبال کنیم. اما از آنجا که بازار آنلاین لباس بسیار پراکنده است و کاربران در جست‌وجوی آنچه می‌خواهند به مشکلات زیادی برمی‌خورند بر آن شدیم این نواقص را پوشش دهیم. اطلاعات فروشگاه‌ها ناقص بود و بخشی از نیازهای کاربران پوشش داده نمی‌شد، در نتیجه جست‌وجوی هوشمند متنی را فعال کردیم. برای مثال حالا کاربران می‌توانند با توصیف ویژگی‌های هر آنچه می‌خواهند لباس و اکسسوری‌های مورد علاقه خود را پیدا کنند.

تحلیل از روی عکس

شکری ادامه می‌دهد: حالا حدود ۴۰۰ هزار لباس، پوشاک و اکسسوری در سایت و اپلیکیشن ما وجود دارد و نوآورانه‌ترین فعالیت ما روش جست‌وجوی متنی هوشمند است که تمام تحلیل‌ها از روی عکس و توسط هوش مصنوعی انجام می‌شود.
طبق گفته شکری در حال حاضر منابع تصاویر موری فقط از سایت‌های ایرانی تغذیه می‌شود و هر سایتی که امکان ارسال به ایران و مشخص بودن موجودی را داشته باشد می‌تواند با موری همکاری کند.

محمدمهدی شُکری هم‌بنیان‌گذار موری

موری تا کنون جذب سرمایه نداشته است و این تیم ۱۰ نفره در حال حاضر در مرکز فناوری مشغول به فعالیت هستند. موری در حال حاضر تنها از طریق برخی فروشگاه‌ها و فروشنده‌هایی که اقدام به تبلیغات می‌کنند جذب درآمد می‌کند و هیچ‌گونه هزینه‌ای از کاربران دریافت نمی‌کند. هوش مصنوعی به عنوان دستیار خرید در دنیا شناخته شده و شرکت‌های بزرگ و جهانی مثل شاپیفای هم در این راه قدم گذاشته‌اند. در حال حاضر رقیب اصلی ما اینستاگرام است و ما در تلاشیم با راحت‌تر کردن کار کاربرانمان، بیزینس خود را نیز توسعه دهیم.

https://pvst.ir/g3a
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو