skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اتحادیه کسب و کارهای مجازی: دیوار و شیپور روند فنی احراز آگهی را پیاده سازی می‌کنند

۱۱ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اتحادیه کسب و کارهای مجازی خبر از بررسی وضعیت دو پلتفرم دیوار و شیپور و آمادگی این دو پلتفرم برای پیاده‌سازی روند فنی احراز آگهی داد.

به گزارش پیوست، رئیس اتحادیه کسب و کارهای مجازی طی نامه‌ای به رئیس اتاق اصناف با انتقاد از انتشار خبر نامه تعلیق دو کسب و کار شیپور و دیوار اعلام کرده است: مراحل اقدامات اجرایی دو پلتفرم مجددا مورد پیگیری این اتحادیه قرار گرفته و هر دو در حال اتصال و پیاده‌سازی روند فنی احراز آگهی هستند و این اقدام در زمان کوتاهی عملیاتی خواهد شد.

معاونت تجارت و خدمات وزارت صمت هفته گذشته طی نامه‌ای به اتحادیه کسب و کارهای مجازی از این اتحادیه خواسته بود با توجه به اقدامات انجام نشده از سوی دو پلتفرم دیوار و شیپور مجوز فعالیت این دو پلتفرم را به حالت تعلیق درآورد. این نامه مورد انتقاد بسیاری از فعالان این حوزه قرار گرفت.

نامه اتحادیه کسب و کارهای مجازی
نامه اتحادیه کسب و کارهای مجازی در واکنش به نامه تعلیق دیوار و شیپور

حال مینا مهرنوش، رئیس اتحادیه کسب و کارهای مجازی طی نامه‌ای به مجتبی صفایی، رئیس اتاق اصناف اعلام کرده است در چند مرحله کمیته نظارت بر عملکرد شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای و کسب و کارهای فضای مجازی وزات صمت با مدیران دیوار و شیپور جلسه گذاشته‌اند و موضوع از طریق کمیته چندین مرتبه به صورت کتبی و اخطار نیز پیگری شده است و نامه اخیر مدیرکل دفتر خدمات عمومی وزارت صمت به اتحادیه مبنی بر پیگیری مصوبات کمیته بوده‌است و جنبه اخطار اداری برای تسریع در اتصال پلتفرم‌ها به ماخذ احراز املاک بوده است.

دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات نیز پنج‌شنبه در صفحه ویراستی خود خبر از «حل موضوع» برخورد با دو پلتفرم دیوار و شیپور داده بود. رضا باقری‌اصل در اکانت ویراستی خود نوشت: «طبق مصوبه دولت و بخشنامه معاونت حقوقی، درخواست برخورد یا تعلیق سکوهای کشور توسط دستگاه‌های قوه مجریه باید به تصویب کمیته‌ای که در مصوبه آمده برسد که در این مورد این‌چنین نشده و ضمناً مشکل تایید مالکیت ملک را با همکاری وزارت راه، صمت و کارگروه تعامل‌پذیری حل خواهیم کرد.»

او در این نامه از منتشر کنندگان این نامه را موج سوار و مغرض خوانده و نسبت به کسانی نیز که از این نامه انتقاد کرده‌ و واکنش نشان داده‌اند نیز انتقاد کرده‌است.

 

https://pvst.ir/fuk

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو