skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صدور کارت مشاوره املاک متوقف شد

۱۳ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

درگاه ملی مجوزها با صدور اطلاعیه‌ای از توقف موقت ثبت درخواست مجوز پروانه کسب معاملات املاک و کارت مشاوره املاک به دلیل الزام به گذراندن دوره ثبت اسناد و املاک خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، درگاه ملی مجوزها با صدور اطلاعیه‌ای درباره صدور پروانه کسب مشاور املاک اعلام کرد: به اطلاع متقاضیان دریافت پروانه کسب معاملات املاک و کارت مشاوره املاک می‌رساند، بدلیل اینکه گذراندن موفق دوره ثبت اسناد و املاک کشور برای اخذ این پروانه ضروری است اما تا پیش از این، تأییدیه ثبت اسناد برای این پروانه املاک صادر و مطالبه نمی‌شد، از ابتدای خردادماه ۱۴۰۲ امکان ثبت درخواست پروانه فوق از درگاه ملی مجوزها غیرفعال شده‌ است.

این اطلاعیه می‌افزاید: با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده واحدهای سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مراکز همه استان‌های کشور آماده‌اند با برگزاری دوره برای متقاضیان مشاور املاک تأییدیه مربوطه را ارائه و صادر کنند.

بر این اساس اعلام شد: به‌محض پیاده‌سازی این تغییر در فرایند صدور کارت مشاوره املاک و پروانه کسب معاملات املاک در درگاه تخصصی صدور مجوزهای صنفی(نوین اصناف)، امکان ثبت درخواست این دو پروانه فعال خواهد شد.

https://pvst.ir/fbt

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو