skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر
انتخاب سردبیر

ائتلاف برای فردا ۶ نفر را برای حمایت از اقتصاد دیجیتالی به اتاق بازرگانی تهران فرستاد

سمانه سمیع تحریریه

۲۱ اسفند ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۷ فروردین ۱۴۰۲

دوره دهم انتخابات اتاق بازرگانی با برنده شدن فهرست «ائتلاف برای فردا» به پایان رسید و هر ۴۰ نفر کاندیدای حاضر در این فهرست، بر کرسی‌های اتاق بازرگانی تهران خواهند نشست. از این میان ۶ نفر از برندگان مستقیم یا غیرمستقیم در حوزه فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات و اقتصاد دیجیتالی فعالیت می‌کنند.

به گزارش پیوست، روز شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ در نمایشگاه بین‌المللی تهران دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی تهران برگزار و تعداد آرای ریخته‌شده به صندوق ۲ هزار و ۱۹۴ رأی اعلام شد. از لیست افراد برگزیده در ائتلاف برای فردا، محسن بهرامی ارض اقدس، افشین کلاهی، شهاب جوانمردی، علیرضا کلاهی، فرزین فردیس و مازیار نوربخش ۶ نفر از افرادی بودند که از سمت سازمان نصر و تشکل‌های همسو حمایت شدند، این در حالی است که مازیار نوربخش عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی تهران نیز از سوی این سازمان در لیست ائتلاف برای فردا قرار گرفته بود.

منتخبان دوره دهم انتخابات اتاق بازرگانی در بخش بازرگانی:

عباس آرگون با ۹۵۳ رأی، محسن بهرامی ارض اقدس با ۹۴۷ رأی، ابوالفتح صانعی با ۹۳۰ رأی، سعید تاجیک با ۹۲۸ رأی، افشین کلاهی با ۸۹۹ رأی، ایرج رهبر با ۸۹۵ رأی، سید مرتضی حاج آقا میری با ۸۷۹ رأی، حمیدرضا صالحی با ۸۷۹ رأی، هرویک یاریجانیان با ۷۷۶ رأی، پیمان سنندجی با ۸۶۹ رأی، محمد عبده‌زاده با ۸۵۹ رأی، رادین گوران با ۸۵۹ رأی، علیرضا کیانی آذربایجانی با ۸۴۹ رأی، مهرداد عباد با ۸۴۲ رأی، محمدرضا غفراللهی با ۸۳۲ رآی.

منتخبان دوره دهم انتخابات اتاق بازرگانی در بخش صنعت:

احمیدرضا فرشچیان با ۹۸۹ رای، علیرضا کلاهی صمدی با ۹۳۷ رای، سهیل آل‌رسول با ۹۲۰ رای، محمدرضا زهره‌وندی با ۹۱۴ رای، فرزین فردیس با ۹۱۰ رای، پیام باقری با ۹۰۱ رای، حسن احمدیان با ۸۹۸ رای، محمد نجفی عرب با ۸۹۴ رای، امین مقدم با ۸۸۷ رای، محمدرضا نجفی منش با ۸۷۸ رای، مهرداد صابری با ۸۷۰ رای، محمدمهدی فنایی با ۸۶۰ رای.

منتخبان دوره دهم انتخابات اتاق بازرگانی در بخش معدن:

فریال مستوفی ۹۶۲ رای، محمدرضا بهرامن ۹۱۸ رای، سجاد غرقی ۸۶۴ رای، غدیر قیافه ۸۴۷ رای.

منتخبان دوره دهم انتخابات اتاق بازرگانی در بخش معدن:

فرهاد آگاهی ۹۵۲ رای، حسن فروزان‌فرد ۹۲۷ رای، داود رنگی ۹۲۵ رای، مریم تاج‌آبادی ۹۲۲ رای، کاوه زرگران ۹۰۱ رای، علی تقوی‌فر ۸۷۵ رای.

همچنین در بخشی از بیانیه این ائتلاف آمده است: ائتلاف برای فردا اعضا را مهم‌ترین سرمایه اتاق می‌داند و برای حفظ و افزودن این سرمایه، مجدانه برنامه‌ریزی و کار می‌کند. برای ارزشمند کردن عضویت اعضا در اتاق به طراحی و ارائه خدمات جدید و مطلوب می‌پردازد. مشکلات کسب‌وکار و هزینه‌های مبادله‌ اعضا را پایش و رصد خواهد کرد و رفع و کاهش آنها را وظیفه اصلی خود در اتاق می‌داند. برای تبادل دانش و تجارب بین اعضای پیشکسوت و کارآفرینان جوان فرصت فراهم می‌کند. برای آگاهی از نظرات اعضا در خصوص اتاق به صورت دوره‌ای و با استفاده از روش‌های علمی مبادرت به نظرسنجی می‌کند.

حالا باید منتظر ماند و دید این ائتلاف تا چه میزان در اجرای اهداف، وعده‌ها و ماموریت‌هایشان موفق خواهند بود.

https://pvst.ir/ee4
سمانه سمیعتحریریه

    همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

    تمام مقالات
    برای بوکمارک این نوشته
    Back To Top
    جستجو