skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اقتصاد دیجیتال

تحریریه پیوست

نصر کشور سه نماینده برای عضویت در کمیسیون تنظیم مقررات پیشنهاد کرد

تحریریه پیوست

۲۶ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۷ بهمن ۱۴۰۱

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در نامه‌ای به عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات، محمدعلی یوسفی‌زاده، کاظم آیت‌اللهی و صادق فرامرزی را به عنوان اعضای جایگزین برای کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از سمت بخش خصوصی معرفی کرده است.

به گزارش پیوست، اواسط آذر ماه امسال بود که عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با استعفای شهاب جوانمردی و حسین میرزاپور از کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی موافقت کرد. در خبر موافقت وزیر با استعفای این دو عضو، علت این مساله «پرهیز از تعارض احتمالی منافع اپراتورها با ماموریت‌های کمیسیون تنظیم مقررات» عنوان شده بود.

حسین میرزاپور در همان روزی که این خبر منتشر شد به صورت رسمی به هیات رئیسه همراه اول رفت اما دلیل استعفای شهاب جوانمردی، مدیرعامل هلدینگ فناپ هنوز مشخص نیست.

حال حسن هاشمی،‌ رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در نامه‌ای به زارع‌پور، سه نفر را به عنوان اعضای جایگزین جوانمردی و میرزاپور پیشنهاد داده است.

رئیس نصر کشور، کاظم آیت‌اللهی،‌ رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان اصفهان و مدیرعامل شرکت انفورماتیک سیستم آوران(باسا)، محمدعلی یوسفی‌زاده، مدیرعامل آسیاتک و صادق فرامرزی، سرپرست سابق دبیرخانه نصر کشور را به عنوان اعضای جایگزین جوانمردی و میرزاپور به وزیر پیشنهاد کرده است.

طبق ماده ۶ قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی به ترتیب رئیس و دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات محسوب می‌شوند و نمایندگانی از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، وزارت امور اقتصادی و دارائی و سه نفر از صاحب نظرات امور اقتصادی، ارتباطات و یا فناوری اطلاعات نیز دیگر اعضای آن را تشکیل می‌دهند که برای مدت چهار سال به این سمت منصوب می‌شوند.

https://pvst.ir/e6z

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو