skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

خودرو۴۵: تلاش می‌کنیم با سیاست درگیر نشویم

۴ بهمن ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۹ بهمن ۱۴۰۱

مدیران مجموعه خودرو۴۵ می‌گویند که چشم‌انداز آنها برای سال جدید رساندن تعداد پرسنل به ۵۰۰ نفر است و می‌خواهند با ۱۰۰ شعبه در ۵۰ شهر فعال در سراسر ایران فعالیت خود را توسعه داده و تلاش می‌کنند که به جای درگیر شدن با سیاست خلق ارزش کنند.

به گزارش پیوست، احسان گائینی، مدیر فروش خودرو۴۵ که در حوزه خرید وفروش و کارشناسی خودرو دست‌دوم فعال است در نشست مطبوعاتی این مجموعه با اصحاب رسانه گفت: «خودرو۴۵ در سال ۱۳۹۷ در دفتری در خیابان ستارخان شروع به کار کرد و حالا ۲۰ شعبه در سراسر کشور در ۱۱ شهر و ۲۲۰ نفر نیرو دارد و به طور میانگین ماهانه ۳۰۰۰ کارشناسی خودرو در شعب این مجموعه انجام می‌شود.»
به گفته گائینی این پلتفرم قصد دارد تا سال آینده تعداد پرسنل خود را به ۵۰۰ نفر رسانده و با ۱۰۰ شعبه در سراسر ایران و فعالیت در ۵۰ شهر فعالیت خود را توسعه بدهد.
به گفته مدیران این مجموعه، فعالیت خودر۴۵ به این ترتیب است که خودرو را در شعب خود کارشناسی کرده و از فروشنده خریداری می‌کند. این خودروی خریداری شده سپس در اپلیکیشن مخصوص جامعه خریداران خودرو۴۵ به مزایده گذاشته می‌شود و در واقع مدل فعالیت این استارت‌آپ C2B است. به این ترتیب افراد می‌توانند با پرداخت ۳ میلیون تومان حق عضویت ورود به جامعه خریداران خودرو۴۵ در این مزایده‌ها شرکت کنند. امنیت، سهولت و سرعت از مهم‌ترین مزیت‌های خودرو۴۵ است که مدیران این مجموعه به آن تاکید دارند.
گائینی در این رابطه می‌گوید: «ما تضمین قطعی ۷ روزه روی رنگ و بدنه به خریدار می‌دهیم و با خودروبر ماشین را به محل سکونت خریدار ارسال می‌کنیم. از سمت دیگر، خدمات مربوط به انتقال سند، دریافت خلافی و … نیز از سمت خودرو۴۵ برای خریدار انجام می‌شود و برای هر معامله یک کارمزد برای انجام این امور و یک کارمزد دیگر که ۱.۲ ارزش ماشین مورد معامله است، از خریدار دریافت می‌کنیم.»
مدیران این مجموعه براین باورند که ۷۰ درصد از فروشندگان خودرو۴۵ و بیشتر از ۹۰ درصد از خریداران از خدمات این مجموعه رضایت دارند و خودرو۴۵ را به دیگران توصیه می‌کنند.
با این‌حال خودرو۴۵ برای خرید خودرو محدودیت‌هایی را قائل است و خودروهایی که از مدل ۱۳۹۰ و ۲۰۱۰ به پایین هستند، خریداری نمی‌کند. مدیر فروش این مجموعه در این رابطه توضیح می‌دهد: «احتمال خطای کارشناسی در خودروهایی که عمرشان از ۱۲ سال بیشتر و کیلومترشان از ۲۰۰ هزار بیشتر است، زیاد است و ما ترجیح می‌دهیم این خودروها را نفروشیم تا اینکه احساس نارضایتی در خریدار ایجاد کنیم.»
مدیران این مجموعه باور دارند که با وجود سودده بودن خودرو۴۵ قصد دارند در ماه‌های آینده با هدف بزرگ‌تر کردن این مجموعه اقدام به جذب سرمایه کنند اما در تلاش‌اند تا این جذب سرمایه با کمترین میزان ریسک انجام شود.
آنها ضمن تایید براینکه اختلال اخیر اینترنت و فیلترینگ تا حدی روی کار آنها تاثیر داشته است، می‌گویند که تلاش آنها براین است که با سیاست درگیر نشوند چرا که فعالیت آنها اقتصادی است و به دنبال خلق ارزش هستند.
گائینی در این باره توضیح می‌دهد: «ما تلاش کرده‌ایم چراغ امید را با باز کردن موقعیت‌های شغلی و حذف نگرانی‌های مالی و اینکه هنوز هم می‌توان در این مملکت درآمدزایی کرد، در دل کارکنان خود روشن کنیم و حتی در شرایط فعلی قصد جذب کردن ۴۰ نفر نیروی جدید را داریم. هرکس باید به یک نحو امید را به جامعه تزریق کند و ما این قسمت را برعهده گرفته‌ایم.»

https://pvst.ir/e0q

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو