skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

خودرو۴۵: هدف ما معامله‌ امن و سریع در فروش خودرو است

الهه صالحی الهه صالحی نویسنده میهمان

۲۰ مرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

خودرو۴۵

مدیران استارت‌آپ خودرو۴۵ می‌گویند که این مجموعه تلاش می‌کند تا معاملات خودرو را امن، سریع‌ و راحت‌تر کند و کسانی را بازار هدف خود می‌داند که قصد دارند در سریع‌ترین زمان ممکن خودروی خود را بفروشند.

به گزارش پیوست، احسان گائینی، مدیر فروش خودرو۴۵ در بازدید خبرنگاران از فرایند این استارت‌آپ گفت: «کار ما چهار سال قبل تنها با یک شعبه آغاز شد و حالا ۱۲ شعبه در کشور داریم. هدف ما آن بخشی از بازار و فروشندگان خودرو است که در فروش خودروی خود به دنبال سرعت، راحتی و امنیت هستند.»

او ادامه داد: «در معامله خودرو معمولا برای کسی که قصد فروش خودروی خود را دارد یک موضوع دیگر هم حائز اهمیت است و آن بحث قیمت است. مسلما در فضایی که ما قصد فروش سریع خودرو را داریم قیمت متفاوت‌تر است.»

گائینی در پاسخ به پیوست در این رابطه توضیح داد: «در بحث قیمت شاید فروشنده بتواند خودروی خود را با آگهی کردن در سایت‌های مختلف با مبلغ بالاتری بفروشد اما ممکن است این سه فاکتور دیگر را از دست بدهد.»

مدیر فروش خودرو۴۵ افزود: «قیمت ما با توجه به اینکه فرد می‌تواند در عرض ۲۴ ساعت پول خود را دریافت کند، قیمتی منصفانه است. اختلاف قیمت زیاد نیست اما شاید فروشنده بتواند از مسیر‌های دیگر خودرو خود را با قیمت بالاتری بفروشد. طبق آمار ما ۲۱ درصد جامعه زمانی خودرو خود را می‌فروشند که پول‌لازم هستند و می‌خواهند سریع پول خود را به دست بیاورند و تبدیل کردن خودرو به پول برای آنها یک دغدغه است و گروه هدف ما از بازار هم همین بخش از فروشندگان خودرو است.»

بررسی فنی در خودرو۴۵
بررسی فنی خودرو در شعب خودرو۴۵

او در ادامه در رابطه با فرایند کار این مجموعه توضیح داد: «زمانی که یک فروشنده قصد فروش خودروی خود را دارد، می‌تواند با خودرو۴۵ تماس بگیرد یا به سایت مراجعه کرده و درخواستش را ثبت کند. سپس همکاران ما با او ارتباط برقرار می‌کنند تا مشتری در زمان مد نظر خود به نزدیک‌ترین شعبه خودرو۴۵ مراجعه کند. بررسی فنی خودرو در شعب ما در ۴۵ دقیقه انجام و از خودرو عکس‌برداری انجام می‌شود و در نهایت خودرو با این اطلاعات در اپلیکشن خودرو۴۵ به مزایده گذاشته می‌شود.»

او ادامه می‌دهد: «خریداران در خودرو۴۵ گروهی شش هزار نفری از افرادی هستند که یا نمایشگاه ماشین دارند یا در حوزه خریدوفروش خودرو فعال هستند؛ کاربران اپلیکیشنی که مزایده‌ها در آن به اشتراک گذاشته می‌شود نیز تنها همین کاربران هستند.»

به گفته گائینی انجام این مزایده‌ها حدود ۲۰ الی ۳۵ دقیقه زمان‌ می برد و براساس شرایط فنی خودرو و عکس‌های خودرو، خریداران قیمت گذاری کرده و بالاترین قیمت مشخص می‌شود. در شعب خودرو۴۵ نیز با مالک خودرو مذاکره شده و معامله انجام و قرارداد امضا می‌شود. در نهایت تا ۲۴ ساعت بعد مبلغ به حساب خریدار واریز می‌شود.

 

https://pvst.ir/cxr
الهه صالحی
الهه صالحینویسنده میهمان

  روزنامه نگاری یعنی رشته‌ای که آن را با جان‌ودل انتخاب کردم، برای من از دانشکده عزیز ارتباطات علامه شروع شد و در همان ماه‌های اول به نگارش یادداشت‌های طنز برای «بی‌قانون» رسید؛ با این حال معتقدم که اولین قدم‌های روزنامه‌نگاری را با کارآموزی برای مجله محبوب دوران نوجوانی‌ام، چلچراغ برداشتم و بعد از مدتی به تحریریه خبرآنلاین و سرویس اجتماعی آن پیوستم؛ در این زمان، علاوه بر خبرآنلاین به صورت پروژه‌ای با چندین رسانه در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی همکاری کردم؛ یکی از این رسانه‌ها هفته‌نامه شنبه بود که مرا با جهان جذاب استارت‌آپ‌ها و فناوری آشنا کرد و در ادامه راه من به پیوست رسید.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو