skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

وزارت ارتباطات از رفع محدودیت اینترنت خبر داد؛ از مردم اصرار از وزیر انکار

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۲۴ مهر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

وزارت ارتباطات در حالی خبر از رفع محدودیت اینترنت داده است که دیروز اینترنت همراه بسیاری از کاربران از ساعات ابتدایی روز قطع شده بود.

به گزارش پیوست، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد: «محدودیت‌هایی که بنا به ملاحظات و دستور مراجع ذی‌صلاح، در روزهای گذشته و در بعضی ساعات روز در سطح بین‌المللی ایجاد می‌شد، هم اکنون برداشته شده است.» این در حالی است که دیروز (۲۳ مهر ۱۴۰۱) کاربران بسیاری از قطع اینترنت همراه از ساعت ۱۰ صبح خبر داده بودند.

وزارت ارتباطات بار دیگر بر نبود مسئولیتی در مورد فیلترینگ اینستاگرام و واتس‌اپ از جانب این وزراتخانه تاکید کرده و گفته: برداشته شدن این محدودیت‌ها برعهده مرجعی است که محدود شدن آن را ابلاغ کرده است.

وزارت ICT همچنین بدون اشاره به وضعیت کسب‌وکارهای اینترنتی به ویژه مجموعه‌های کوچکی که در انتظار رفع فیلتر اینستاگرام فعالیتشان متوقف شده تاکید کرده همه خدمات داخلی بر بستر شبکه ملی اطلاعات در حال انجام است.

https://pvst.ir/dci
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو