skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

های‌وب ۲۳۲ درصد افزایش سرمایه داد

علی مومنی تحریریه

۲۰ تیر ۱۴۰۱

زمان مطالعه : 2 دقیقه

مجمع عمومی های‌وب

برای بوکمارک این نوشته

های‌وب در مجمع سالانه خود، افزایش سرمایه ۲۳۲ درصدی را تصویب کرد تا سرمایه این شرکت از ۸۳۴ میلیارد تومان به ۲ هزار و ۷۶۰ میلیارد تومان برسد. این افزایش از محل سود انباشه شرکت انجام شد و به همین دلیل های‌وب تنها ۱۰ درصد سود سالانه خود را میان سهامداران تقسیم کرد.

به گزارش پیوست، امروز (۲۰ تیر ۱۴۰۱) مجمع عمومی عادی و فوق‌العاده های‌وب به طور همزمان در یک روز برگزار شد. در این مجمع مصوب شد سرمایه های‌وب با افزایش ۲۳۲ درصدی از ۸۳۴ میلیارد تومان به ۲ هزار و ۷۶۰ میلیارد تومان برسد. همچنین اجازه افزایش سرمایه تا ۳ هزار میلیارد تومان در دو سال نیز به هیات مدیره داده شد.

در این مجمع، ایمان میری مدیرعامل های‌وب گفت: وزارت ارتباطات و دولت سیزدهم عزم جدی دارد که پروژه فیبرنوری تا پایان این دولت انجام شود. هیچ پروژه‌ای در دنیا در این بازه زمانی به اتمام نرسیده اما این به معنی نیست که این پروژه انجام‌نشدنی است. امیدوارم همه شرکت‌های اپراتور بتوانند کمک کنند این پروژه به سرانجام برسد.

سود نقدی ۲۱۲ ریالی

سود هر سهم های‌وب در مجمع این شرکت، ۲ هزار و ۱۱۱ ریال اعلام شد که ۱۰ درصد این مبلغ، یعنی ۲۱۲ ریال به شکل نقدی به سهامداران پرداخت می‌شود.

درآمدهای عملیاتی های‌وب در سال ۱۴۰۰، با رشدی ۵۵ درصدی از هزار و ۶۸۳ میلیارد تومان به ۲ هزار و ۶۱۱ میلیارد رسیده است. سود خالص های‌وب در این سال نیز ۱۴۳ درصد افزایش یافته و از ۷۲۳ میلیارد تومان به هزار و ۷۶۰ میلیارد تومان رسیده است.

مجمع عمومی های وب

مدیرعامل های‌وب در این مجمع از سرمایه‌گذاری این شرکت در حوزه بخش‌هایی مانند واردات گوشی، ساخت و واردات مودم، بیمه و نئوبانک نیز سخن گفت. به‌گفته میری بزرگترین و مهم‌ترین پروژه های‌وب در سال جاری، سرمایه‌گذاری در توسعه فیبرنوری خواهد بود.

او همچنین گفت: سیاست شرکت این است که خطوط درآمدی متنوع شود و ۷۰ درصد درآمدها در خدمات دیجیتال محقق شود.

میری از دریافت مجوزهای اولیه پارک علم و فناوری از وزارت علوم نیز خبر داد.

مدیرعامل این اپراتور ثابت همچنین گفت: ۵۰۰ هزار مشترک خانگی داریم که بیش از ۴۰۰ هزار مشترک فعال هستند و به صورت ماهانه حق اشتراک پرداخت می‌کنند. بیش از ۲ هزار شرکت و سازمان هم مشتری‌مان هستند.

برای بوکمارک این نوشته

https://pvst.ir/cq4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Back To Top
جستجو