skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

توانیتو ۴۰ هزار خدمت در حوزه سلامت و رفاه اجتماعی عرضه کرده است

سمانه سمیع تحریریه

۲۸ فروردین ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

 توانیتو تاکنون ۴۰ هزار خدمت در حوزه سلامت و رفاه اجتماعی عرضه کرده و در تلاش‌ است با تاسیس بنیاد وحید رجبلو مسیر آسان‌تری برای ورود افراد دارای معلولیت به جامعه فراهم کند.

به گزارش پیوست، وحید رجبلو، بنیان‌گذار توانیتو، طی مراسمی خبر از تاسیس بنیاد وحید رجبلو (VR) داد و به مرور عملکرد چهار سال اخیر استارت‌آپ توانیتو و سرویس‌های آن پرداخت. او با اشاره به اینکه توانیتو تاکنون ۴۰ هزار خدمت در حوزه سلامت و رفاه اجتماعی عرضه کرده است گفت: ارسالیتو فروشگاه آنلاینی برای خدمات لجستیک بهتر به معلولان نیز تاکنون بیش از دو هزار مرسوله را به دست مشتریان این جامعه رسانده است.

بنیان‌گذار توانیتو همچنین توضیح داد: تاکنون ۱۲۰۰ نفر در ۲۳ کارگاه «وحید آکادمی»شرکت کرده‌اند و از این تعداد ۴۵ نفر وارد بازار کار مورد علاقه‌ خود شده‌اند و «حامیتو» نیز برای آسان‌تر کردن مسیر معلولان تاسیس شده است و به همین منظور تاکنون تجهیزات مورد نیاز برای ۲۰۲ نفر را تامین کرده است. تجهیزاتی مثل لپ‌تاپ، تبلت، موبایل، چرخ خیاطی، لوازم توانبخشی و ۱۰۰ دوره آموزشی رایگان که ورود افراد دارای معلولیت به جامعه را آسان‌تر کند.

رجبلو همچنین عنوان کرد: از آنجا که اینترنت حق همه است ما در بنیاد وحید رجبلو (VR) تلاش می‌کنیم تا محتوا و محصولات تحت وب و اپلیکیشن‌های فارسی را در دسترس افراد دارای معلولیت قرار دهیم و تاکنون به ده‌ها کسب‌وکار در این حوزه مشاوره داده‌ایم. ما می‌خواهیم فناوری‌ها در اختیار افراد دارای معلولیت هم باشند تا زندگی را برای آنها آسان‌تر کنند.

رجبلو در ادامه به «توانیران» مسابقه ویلچررانی اشاره کرد و گفت: ما این کار را با هدف بیشتر آشنا کردن جامعه با معلولیت انجام دادیم و تنها در سال ۱۴۰۰ هفت «رویدادمسابقه» برگزار کردیم و ۷۵۰ فرد دارای معلولیت در این مسابقه‌ها حضور داشتند. ضمن اینکه تیم ما تاکنون ۳۵ کمپین با موضوع حقوق افراد دارای معلولیت هم برگزار کرده است.

وحید رجبلو
رجبلو: بنیاد وحید رجبلو از همکاری‌های مشترک با استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها استقبال می‌کند.

دیوار با VR همکاری می‌کند

رجبلو همچنین از همکاری‌های مشترک پلتفرم دیوار با بنیاد وحید رجبلو خبر داد و گفت به زودی خبرهای خوبی در همین راستا از بنیاد آنها و پلتفرم دیوار منتشر خواهد شد و تاکید کرد بنیاد وحید رجبلو با کمال میل برای همکاری‌های مشترک با استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها اعلام آمادگی می‌کند تا در کنار یکدیگر زندگی زیباتری را برای افراد دارای معلولیت رقم بزنند.

رجبلو در پایان دلیل اصلی فعالیت‌های تیم وحید رجبلو را، که از این به بعد با عنوان «بنیاد وحید رجبلو» فعالیت می‌کنند، ضربه زدن به دیوار تبعیض میان افراد عادی و افراد دارای معلولیت برشمرد و گفت: بنیاد وحید رجبلو (VR) می‌خواهد کاری کند که بچه‌های دارای معلولیت به جای محدودیت‌ها به اهداف‌شان فکر کنند و نگذارند کلیشه‌های جامعه آنها را منزوی و ناتوان کند.

https://pvst.ir/c6g
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو