skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مطابق تصمیم اعضای کمیسیون بررسی طرح صیانت در جلسه دهم این کمیسیون؛

طرح صیانت برای بررسی بیشتر به مرکز پژوهش‌های مجلس ارجاع داده شد

تحریریه پیوست

۹ آذر ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۴ آذر ۱۴۰۰

 کمیسیون بررسی طرح صیانت در دهمین جلسه خود بدون اینکه وارد بررسی کلیات طرح شود تصمیم گرفت طرح صیانت را برای بررسی بیشتر به مرکز پژوهش‌های مجلس ارسال کند.

به گزارش پیوست، همچنین اعضای این کمیسیون تصمیم گرفتند رضا تقی‌پور، رئیس کمیسیون بررسی طرح صیانت، به عنوان نماینده کمیسیون مشترک در جلسات مرکز پژوهش‌ها شرکت کند.

روز گذشته، در کمیسیون مشترک طرح صیانت اعلام شد که وزیر ارتباطات و رئیس مرکز ملی فضای مجازی در جلسه‌ای با رئیس مجلس، نسخه‌ای جدید از این طرح ارائه کرده‌اند. این مساله باعث شد اصلاح طرح صیانت موضوع بحث نمایندگان قرار گیرد. رأی‌گیری در مورد نحوه ادامه بررسی طرح به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای حاضر در جلسه روز گذشته به جلسه امروز، ۹ آذر، کشیده شد. در جلسه کوتاه امروز نیز با رأی اکثریت نمایندگان حاضر در جلسه، قرار بر ارجاع طرح به مرکز پژوهش‌های مجلس شد.

بر این اساس مرکز پژوهش‌های مجلس از هفته آینده ۱۰ روز وقت دارد تا با بررسی مجدد طرح، نظرات کارشناسی خود را به کمیسیون بررسی طرح صیانت ارائه کند.

امیرآبادی، نماینده قم در این جلسه، حضور نمایندگان مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای نگهبان را از حسن‌های ارجاع طرح ذیل ماده ۱۴۲ آیین‌نامه مجلس خواند و گفت: «این باعث می‌شود از نظرات این نهادها از پیش مطلع شویم.»

https://pvst.ir/bcx

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو