skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر
نسخه صوتی مروری بر ماهنامه پیوست شماره ۱۱۸ آذر ۱۴۰۲

نسخه صوتی مروری بر ماهنامه پیوست شماره ۱۱۸ آذر ۱۴۰۲

با صدای: میثم قاسمی

پیوست در شماره آذر ماه خود، موضوع کارخانه نوآوری آزادی و حواشی ایجاد شده پیرامون آن را به عنوان سوژه پرونده ویژه انتخاب کرده است. موضوعی که با تیتر «کارخانه‌ای روی آب» در صفحه اول دیده می‌شود.

در پرونده شماره ۱۱۸ علاوه بر گزارش‌هایی که از گذشته و امروز کارخانه نوآوری آزادی را بررسی کرده‌اند، گفت‌وگوهای متعددی با مدیران قبلی و فعلی کارخانه و سوله‌های مختلف آن انجام شده و همچنین یادداشت‌هایی از فعالان اکوسیستم استارت‌آپی و مدیران هم‌آوا و سرآوا گنجانده شده است.

در فرم گزارش ماه، موضوع تولید گوشی تلفن همراه در داخل کشور و ایجاد سامانه‌های دولتی مورد توجه قرار گرفته است. در بخش ناداستان گفت‌وگو با آنت میناسیان، مدیرعامل موسسه رعد به همراه معرفی شرکت وی‌کست و استارت‌آپ کیدزی آمده است.

در بخش خدمت و تجارت ابتدا یک گزارش و گفت‌وگو درباره سندباکس آمده و در ادامه به موضوعات درآمد شرکت‌های پرداخت الکترونیکی (PSP)، تهیه سند هوش مصنوعی و تحول دیجیتالی توجه شده است.

در بخش رمز ارز، کارمز صرافی‌های رمز ارزی داخلی، کاربردهای بلاک‌چین و استفاده از بلاک‌چین در شرکت De Beers دستمایه گزارش‌های مختلف شده است.

در فرم حقوق فناوری، ابتدا دستور العمل رئیس جمهور آمریکا درباره هوش مصنوعی بررسی شده، پس از آن اولین بخش از سلسله مطالب هوش مصنوعی از منظر حقوقی آمده و در نهایت نگاهی شده است به امنیت اطلاعات در قراردادهای نرم‌افزاری.

فرم جهان نیز پرونده خود را به موضوع «خرده‌فروشی آنلاین» اختصاص داده است.

شما می‌توانید با گوش کردن به این شماره از رادیو پیوست از کلیات موضوعات مطرح شده در ماهنامه مطلع شوید و پس از آن مطالب و مقالات دلخواه خود را بخوانید. هم‌اکنون نسخه الکترونیکی شماره ۱۱۸ ماهنامه پیوست در دسترس است و نسخه کاغذی نیز منتشر شده است.

نسخه متنی شماره ۱۱۸ ماهنامه پیوست

۶ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو