skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

با جذب راند دوم سرمایه‌گذاری

ایسمینار در فکر ورود به بازار کشورهای منطقه است

تحریریه پیوست

۱۴ آبان ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۴ دقیقه

شیوع ویروس کرونا به رشد برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آنلاین کمک شایانی کرده است.  برای اثبات این ادعا هم می‌‌توان به میزان رشد پلتفرم‌های فعال در حوزه برگزاری وبینار و کلاس‌های آنلاین اشاره کرد. از جمله سرویس‌هایی که در دوران شیوع کرونا توانسته به رشد قابل توجه‌ای دست پیدا کند «ایسمینار» پلتفرم فعال در حوزه برگزاری وبینار و رویداد آنلاین است. مانوئل اوهانجانیاس، موسس و مدیرعامل ایسمینار می‌گوید که آنها توانسته‌اند در چند ماه گذشته رشد ۱۰ برابری را تجربه و موفق به جذب راند دوم سرمایه شوند. براساس اظهارت او آنها می‌خواهند با این جذب سرمایه جدید در کنار توسعه بازار خود، به بازار کشورهای منطقه نیز وارد شوند.

به گزارش پیوست،‌ برگزاری وبینار و رویداد‌های زنده از آن دست خدماتی بود که تا قبل از شیوع کرونا کمتر سازمان و کسب‌وکاری  به آن روی خوش نشان می‌داد و آنچه خود فعالان حوزه وبینار می‌گفتند، این بخش از ارائه خدمت به صورت آنلاین آنطور که باید در بین مردم جا نیفتاده بود. حالا اما به نظر می‌رسد با شیوع ویروس کرونا و خطرناک شدن روز به روز این ویروس، سازمان‌ها و کسب‌وکارها بیشتر از گذشته به برگزاری رویداد آنلاین و وبینار روی آورده‌اند.

مانوئل اوهانجانیاس، موسس و مدیرعامل ایسمینار در مورد رشد برگزاری وبینار به پیوست اعلام می‌کند که در چند ماه گذشته آنها رشد ۱۰ برابری را در تمام شاخص‌هایی درآمدی، فروش، تعداد کاربر، تعداد برگزاری وبینار و … داشته‌اند و همین عامل هم باعث شده که آنها بتوانند راند دوم سرمایه را جذب کند.

مانوئل اوهانجانیاس، موسس و مدیرعامل ایسمینار معتقد است جذب راند اول سرمایه در سال گذشته به رشد فعلی ایسمینار کمک بزرگی کرده است.

اوهانجانیاس در مورد جزئیات جذب این سرمایه‌گذاری به پیوست گفت: «این برای بار دوم است که توانسته‌ایم سرمایه جذب کنیم. ابتدای سال ۹۸ توانستیم از شرکت آیکن با برند پیدایش تا ۵۰۰ میلیون تومان سرمایه جذب کنیم که به رشد فعلی ما کمک بسیاری کرد. در نهایت در تیر ماه امسال با توجه به رشد قابل توجه‌ای که به دست آورده بودیم در توییتر خود اعلام کردم که ما آماده جذب سرمایه جدید هستیم.»

او ادامه داد: «به دنبال این اتفاق هم ۴ صندوق سرمایه گذار و یک Angel investor برای سرمایه‌گذاری روی ایسمینار اعلام  آمادگی کردند و حتی کار با ۲ صندوق سرمایه‌گذاری هم تا مرحله عقد قرار داد رفت. اما یک ماه پیش مجدد شرکت آیکن که یک بار هم روی ما سرمایه‌گذاری کرده بود به ما پیشنهاد سرمایه‌گذاری داد که آن را قبول کردیم.»

اوهانجانیاس می‌گوید تجربه خوب کار با آیکن و اینکه در قرارداد هم اولویت با سرمایه‌گذار راند اول بوده، باعث شده تا آنها مجدد با این شرکت همکاری کنند. آنطور که او اعلام می‌کند در این جذب سرمایه‌گذاری که به بیش از ۱ میلیارد تومان می‌رسد درصدی از سهام ایسمینار نیز در اختیار شرکت آیکن قرار گرفته است.

براساس توضیحات مدیرعامل ایسمینار این پلتفرم فعال در حوزه برگزاری وبینار با جذب سرمایه‌گذاری جدید قرار است بیش از پیش روی توسعه فعالیت‌های خود در بازار تمرکز کند. اوهانجانیاس با اعلام اینکه پیش از شیوع کرونا، جذب راند اول سرمایه به رشد این پلتفرم در بازار کمک کرده در مورد برنامه‌های آینده این سرویس گفت: «با جذب سرمایه جدیدی که اتفاق افتاده است خیلی خوشبین هستیم آن بخش از بازار سنتی که هنوز به برگزاری رویداد آنلاین و وبینار روی نیاورده به این سمت کشیده شود. می‌خواهیم با این جذب سرمایه جدید بازار خود را بزرگتر و گسترش دهیم. در کنار این کار تصمیم داریم به بازار کشورهای منطقه یعنی حاشیه خلیج فارس هم وارد شویم.»

براساس اظهارات او در حال‌حاضر کشورهای منطقه نیز بیش از گذشته به برگزاری رویداد آنلاین روی آورده‌اند و با توجه به نبود سرویس‌های مناسب در این زمینه ایسمینار شانس موفقیت خود در کشورهای منطقه را بسیار بالا می‌بیند.

http://pvst.ir/8x2

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو