skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

چهارمین دوره رویداد تَکانِش برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۱۴ آبان ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

چهارمین دوره رویداد تَکانِش با هدف حمایت از افراد و تیم‌ها برای حل مسائل تعلیم و تربیت به صورت مجازی توسط خانه نوآوری تعلیم و تربیت برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی خانه نوآوری تعلیم و تربیت، لیلی نبی‌زاده، دبیر چهارمین دوره رویداد تکانش، درباره اهمیت و دلایل برگزاری این دوره گفت: «رویداد تکانش به منظور شناسایی، توانمندسازی و شبکه‌سازی جوانان و افراد دغدغه‌مند برای شناسایی و حل مسائل تعلیم و تربیت برگزار می‌شود.»

او ادامه داد: «در رویداد مجازی تکانش، با ارائه وبینارهای آموزشی و تخصصی و با تکمیل کاربرگ‌ها و بوم‌های مختلف، شرکت‌کنندگان با فرآیند شناسایی و حل مسائل نظام تعلیم وتربیت آشنا می‌شوند. همچنین در این فرآیند، افراد و تیم‌ها با همراهی مشاوران و رهیاران (منتورهای) باتجربه، با ابعاد مسائل نظام تعلیم و تربیت آشنا شده و برای حل آن مسائل تلاش می‌کنند.»

براساس گفته‌های نبی‌زاده در این رویداد، شرکت‌کنندگان برای حل مسائل خود می‌توانند از قالب‌هایی چون پژوهش، سیاست‌گذاری و مطالعات راهبردی در حوزه تعلیم و تربیت، استارت‌آپ‌های آموزشی، تولیدهای هنری و رسانه‌ای، برگزاری رویداد و کمپین اجتماعی، طراحی الگوهای آموزشی، برنامه درسی و تولید محتوا و فناوری‌‌های آموزشی بهره ببرند.

نبی‌زاده همچنین بیان کرد: «در انتهای دوره نیز، شرکت‌کنندگان با ارائه نتایج کار، در فرآیند داوری قرار گرفته و افراد و تیم‌های برگزیده مورد حمایت خانه نوآوری تعلیم و تربیت قرار می‌گیرند و در دوره یک‌ساله شتاب‌دهی خانه، برای به نقطه اثر رساندن راه حل خود، فعالیت می‌کنند. در طول دوره شتاب‌دهی، پذیرفته‌شدگان از خدمات اختصاصی خانه نوآوری تعلیم و تربیت بهره‌مند می‌شوند. این خدمات شامل اختصاص فضای کار چون میز کار، اینترنت، اتاق‌های جلسات، کتابخانه، استودیو، استفاده رایگان از دوره‌های آموزشی، استفاده از شبکه مشاوران و مربیان تخصصی، دسترسی به شبکه فعالان تعلیم و تربیت و کمک به تیم‌ها برای تامین مالی به صورت جذب سرمایه و حمایت و انجام پروژه است.»

رویداد تکانش توسط خانه نوآوری تعلیم و تربیت، که شتاب‌دهنده‌ تخصصی و مسئله‌محور در حوزه تعلیم و تربیت است، از ۲۴ آبان تا ۵ آذر به صورت مجازی برگزار می‌شود.

http://pvst.ir/8x0

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو