skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

«پذیرش ۲۴» و «هلثیو» تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

تحریریه پیوست

۲ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

پذیرش ۲۴ به عنوان استارت‌آپ فعال در حوزه سلامت و مجموعه هلثیو به عنوان مجموعه فعال در حوزه سرمایه‌گذاری و تیم‌سازی در بخش سلامت با یکدیگر تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پیوست، طبق این تفاهم‌نامه استودیو هلثیو ایده‌های تجاری پذیرش ۲۴ را تبدیل به کسب و کار و خط‌های تجاری جدید خواهد کرد. از سوی دیگر پذیرش ۲۴ نیز با کمک هلثیو علاوه بر اینکه برای برنامه‌های تجاری آتی خود برنامه‌ریزی و تیم‌سازی می‌کند، آنان را در قالب شرکت‌های تجاری جدید به پلتفرم پذیرش ۲۴ اضافه خواهد کرد.

ابوالفضل ساجدی، مدیرعامل استارت‌آپ پذیرش ۲۴ در خصوص این تفاهم‌نامه به پیوست گفت: «در پذیرش ۲۴ ما از ظرفیت بالای پذیرش کاربر برخوردار هستیم، به همین خاطر ایده‌های جدیدی کار کرده‌ایم و با کمک این تفاهم‌نامه این ایده‌های جدید را تبدیل به لاین‌های بیزینسی خواهیم کرد.» به گفته سجادی هم‌اکنون آنها در حال برنامه‌ریزی برای تبدیل ۵ ایده به کسب و کارهای جدید هستند.
او با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری برای تبدیل این ایده‌ها به کسب و کار جدید از سوی هلثیو صورت می‌گیرد گفت: «پس از تبدیل شدن هر کدام از این ایده‌ها به کسب و کار جدید، مجموعه‌های پذیرش ۲۴ و هلثیو سهامداران آن کسب و کار به شمار خواهند آمد.»

تیم‌های پذیرش ۲۴ و هلثیو در مراسم امضاء تفاهم‌نامه همکاری 

او اظهار امیدواری کرد که تا پایان سال تمامی این ۵ ایده تبدیل به کسب و کارهایی شوند که قادر به ارائه سرویس به کاربران پذیرش ۲۴ هستند.

ساجدی تاکید کرد که به زودی پذیرش ۲۴ تبدیل به یک پلتفرم تخصصی حوزه سلامت خواهد شد و علاوه بر خدماتی که در شرایط فعلی برای نوبت‌دهی آنلاین و مشاوره آنلاین پزشکی ارائه می‌دهد سرویس‌های دیگری را نیز در حوزه سلامت از طریق این پلتفرم ارائه خواهند کرد.

ساجدی ادامه داد: «همکاری ما با هلثیو بستری را فراهم می‌کند که برای رسیدن به این مهم، تیم‌های استارت‌آپی سریعا شکل بگیرند و سرمایه‌گذاری روی آن‌ها انجام شود. استارت‌آپ استودیو هلثیو با سابقه‌ای که در راه‌اندازی از صفر و شتابدهی تیم‌های استارت‌آپی مخصوصا در حوزه سلامت دیجیتال دارد می‌تواند راه را بسیار هموار کند.»

در همین زمینه بهزاد سیفی، مدیرعامل استارتاپ استودیو هلثیو نیز گفت: «همکاری با پذیرش۲۴ به‌عنوان یک کسب‌وکار بالغ در حوزه سلامت دیجیتال، سریع‌ترین راه برای غربال‌گری تیم‌های استارت‌آپی و ایده‌های مختلف در این حوزه را ممکن می‌سازد. از این رو هلثیو آماده سرمایه‌گذاری و حمایت همه جانبه برای راه‌اندازی و رشد استارت‌آپ‌هایی است که شانس بیش‌تری برای موفقیت نسبت به استارت‌آپ‌‌های مستقل دارند.»

سیفی ادامه داد: «در حوزه سلامت، اعتماد به کسب‌وکارها مخصوصا کسب‌وکارهای نوپا به‌سختی شکل می‌گیرد؛ اما مجموعه پذیرش۲۴ با ۵ سال فعالیتی که داشته، اعتماد بزرگی را در بین مراکز درمانی، پزشکان، بیماران و متقاضیان دریافت مراقبت‌های بهداشتی درمانی ایجاد کرده است. این موضوع امکانی را فراهم ساخته تا استارت‌آپ‌ها بتوانند محصولات جدید خود را از طریق پلتفرم پذیرش۲۴ به مشتریان ارائه دهند.»

http://pvst.ir/8ox

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو