skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

آپارات جلوی پخش زنده گردهمایی منافقین را گرفت

تحریریه پیوست

۲۸ تیر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۹ آبان ۱۴۰۰

آپارات سرویس پخش ویدیو، در اطلاعیه‌ای اعلام کرده که روز گذشته (۲۷ تیر) و هم ‌زمان با پخش زنده گرد‌همایی سازمان منافقین از شبکه‌های تلویزیونی و اینترنتی، این سرویس بلافاصله بعد از پخش این برنامه از برخی کانال‌های آپارات جلوی آنها را گرفته است.

در اطلاعیه‌ای که روابط عمومی آپارات در اختیار رسانه‌ها قرار داده آمده است که این گروه ۴ کانال از طریق آپارات را که از پیش ایجاد کرده بودند را به عنوان محل پخش این گردهمایی در اطلاع‌رسانی‌های خود معرفی کرده‌ بودند که آپارات به سرعت آنها را مسدود کرده است. در این اطلاعیه آمده است که این گروه برای بهره‌برداری از کانال‌های جدید‌تر هم اقداماتی انجام داده‌اند که به سرعت توسط تیم پشتیبانی آپارات در کمتر از یک دقیقه از بهره‌برداری مسدود شده است.

در اطلاعیه آپارات تاکید شده که به منظور کنترل شرایط و توقف سوءاستفاده این سازمان از سرویس پخش زنده آپارات، امکان ثبت‌نام کلیه کاربران تا پایان این گردهمایی از دسترس خارج شده است. از سوی دیگر آپارات اعلام کرده که تیم نظارتی این سرویس علاوه بر ایجاد محدودیت و قطع دسترسی کانال‌های پخش زنده با موضوع گردهمایی سازمان منافقین، تمامی محتواهای ویدیویی که از این سازمان به شیوه‌های متفاوت روی سرویس بارگذاری شده را بررسی و حذف کرده‌اند.

در اطلاعیه آپارات آمده که این تلاش‌های نظارتی همچنان ادامه دارد و آپارات اجازه انتشار هیچ ویدیویی از این گروه منافق را به هیچ کاربری نخواهد داد. در پایان این اطلاعیه نوشته شده است: «این حقیقت بر کسی پوشیده نیست که آپارات با فعالیت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک سرویس کاربر محور، در کنار مردم است و همواره از سازمان منافقین اعلام برائت و انزجار کرده است.»

 

 

http://pvst.ir/89t

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو