skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

کرونا، مشاوره آنلاین زنان سایت خاتون را رایگان کرد

تحریریه پیوست

۱۲ فروردین ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سایت مشاوره آنلاین زنان و مامایی «خاتون» به دلیل گسترش بیماری کرونا که باعث شده افراد در خانه بمانند، طرحی را اجرایی کرده که براساس آن استفاده از خدمات مشاوره‌ در حوزه سلامت زنان تا پایان دوران قرنطینه و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برای تمام کاربران رایگان است.

مریم بهمنی، موسس و مدیرعامل وبسایت خاتون با اعلام این خبر، درباره جزئیات بیشتر این طرح به پیوست گفت: «شیوع کرونا سبب شده که مردم در خانه بمانند و ما سرویس مشاوره آنلاین در زمینه بیماری‌های زنان و بارداری و مشاوره‌های جنسی را تا پایان دوران شیوع که منجر به خانه‌نشینی افراد شده رایگان کردیم.»

به گفته او در حال حاضر هر یک از کارشناسان مامایی سایت خاتون، روزانه ۱۵ تا ۲۰ مشاوره آنلاین انجام می‌دهد. بهمنی افزود: «هدف از این طرح این است که همه بتوانند درباره بیماری‌های حوزه سلامت زنان اطلاعات کسب کنند و در زمینه‌هایی که نیاز به مراجعه حضوری ندارد بتوانند پاسخ مناسب را دریافت کنند.»

او در ادامه درباره مزایای وبسایت خاتون به پیوست گفت: «ما در مدت ۶ دقیقه پس از ارسال درخواست مشاوره فوری از سوی کاربران پاسخگوی آنها هستیم. همچنین تا ۲۴ ساعت پس از انجام مشاوره، امکان چت رایگان برای کاربران وجود دارد. از سوی دیگر، مشاوره ما برای زنان باردار مانند بیمارستان‌ها و مراکز اورژانس شبانه روزی است.»

حدود یکسال است که استارت‌آپ خاتون شکل گرفته و موسس این استار‌آپ اعلام کرد که تمام افراد شاغل در ایین استارت‌آپ حوزه سلامت، کارشناس ماما هستند. به گفته بهمنی، در حال حاضر سه پروفایل ماما در وبسایت خاتون در حال فعالیت هستند اما ۱۸ نفر مامای پشتیبان دارند که در زمان شلوغی این ۱۸ نفر به کمک آنها می‌آیند.

دی ماه سال ۱۳۹۸ وب‌سایت خاتون رونمایی شد و این تیم استارت‌آپی جوان سه نفره فعالیت رسمی خود را در روز مادر آغاز کردند. «خاتون» مشاوره و توصیه‌های مامایی و پزشکی را به صورت تلفنی و یا چت نوشتاری به کاربران خود ارائه می‌دهد. این استارت‌آپ حوزه سلامت اعلام کرده که هدف خاتون برطرف کردن نگرانی‌های زنان درباره سلامت‌شان در کمترین زمان ممکن و در نهایت رازداری و حفظ حریم خصوصی آنهاست.

http://pvst.ir/7pa

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو