skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بودجه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کاهش یافت

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بودجه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نسبت به سال گذشته بیش از ۴۸ میلیارد تومان کاهش یافته است.

به گزارش پیوست، جداول لایحه بودجه نشان می‌دهند بودجه هزینه‌ای اختصاص یافته به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی طی سال‌جاری ۱۶۸ میلیارد ۴۱۸ میلیون تومان برآورد شده است که این مبلغ نسبت به سال گذشته بیش از ۴۸ میلیارد تومان کاهش یافته است.

مجلس بودجه سال گذشته مرکز توسعه تجارت الکترونیکی را در بخش هزینه‌ای ۲۱۶ میلیارد و ۷۲۲ میلیون تومان تصویب کرده بود.

همچنین بودجه بخش تملک دارایی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز برای امسال ۲۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پیش‌بینی شده که در این بخش نسبت به سال گذشته رشد اندکی داشته است. بودجه بخش تملک دارایی در سال گذشته ۲۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تصویب شده بود.

در بخش بودجه‌های متفرقه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز برای ایفای ماهانه تعهدات سامانه تدارکات الکترونیکی بودجه‌ای در حدود ۱۳۰ میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.

در بخش درآمدها نیز پیش‌بینی شده است که درآمد حاصل از خدمات تجارت الکترونیکی و صدور گواهی الکترونیکی در سال ۱۴۰۳ به ۳۰ میلیارد تومان برسد همچنین پیش‌بینی شده درآمد مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از ارائه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت یا ستاد به ۲۳۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

همچنین درآمد حاصل از سامانه جامع تجارت نیز ۱۰۰ میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.

جداول بودجه نشان می‌دهد که امسال به وزارت صمت در بخش طرح‌های تملک دارایی یا پروژه‌های عمرانی برای گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات ۱۸۲ میلیارد تومان اختصاص خواهد یافت. این رقم نسبت به سال گذشته رشد قابل توجهی یافته است. بودجه‌‌ای که سال ۱۴۰۲ به گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات در وزارت صمت اختصاص یافته بود ۱۰۰ میلیارد تومان بود که این رقم برای سال جاری با رشدی تقریبا ۸۲ درصدی روبه‌رو شده است.

در بخش بودجه‌های متفرقه برای پیاده‌سازی و نگهداری داده و توسعه سامانه جامع تجارت و زیرسامانه‌های آن برای سال ۱۴۰۳ رقمی در حدود ۲۲ میلیارد پیش‌بینی شده است و برای توسعه و پشتیبانی سامانه جامع انبارها در ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اختصاص خواهد یافت

https://pvst.ir/hqc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو