skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اکالا مدعی شکستن رکورد اسنپ شد

۲۰ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ اسفند ۱۴۰۲

رکورد جدیدی که «اکالا» در اسفند به ثبت رسانده رکورد پییشین اسنپ را شکسته است. مدیر مارکتینگ اکالا معتقد است رکورد تازه این پلتفرم، صنعت فروش آنلاین گروسری را جابه‌جا کرده و بیشترین فروش را در میان پلتفرم‌های مشابه دیگر به ثبت رسانده است. «اسنپ» در این مورد واکنش نشان داده و گفته امکان صحت‌سنجی این ادعای اکالا برای اسنپ وجود ندارد.

به گزارش پیوست؛ «اسنپ» و «اکالا» دو رقیب حوزه خرده‌فروشی کالا اخیرا در روند ثبت بالاترین فاکتور فروش در روز وارد رقابت شده‌اند. اسنپ که در ۱۳۹۳ شروع به کار کرده، قبل از ورود اکالا به این بازار تقریبا بدون رقیب بود تا آن زمان توانسته بود تمامی رقبا را از میدان خارج کند. اما آمار تازه «اکالا » نشان می‌دهد وضعیت تغییر کرده و اکنون یک رقیب جدی برای«اسنپ» در آنلاین مارکت به بازار آمده است.

مهدی اعتمادی، مدیر ارشد رشد و بازاریابی اکالا درباره ثبت رکورد جدید توسط این شرکت، گفت: اکالا در آخرین کمپین تخفیفی که در روزهای دوم، سوم و چهارم اسفند ماه برگزار شد موفق به ثبت  ۱۲۷ هزار و ۴۰۰ فاکتور، شد و رکورد ۱۰۹ هزار فاکتور رقیب را شکست.

«اسنپ» درباره این ادعای اکالا به پیوست گفت: روشی برای صحت‌سنجی درباره این ادعای «اکالا» برای ما وجود ندارد و ما نمی‌توانیم در این مورد اظهار نظر کنیم.

مدیر ارشد رشد و بازاریابی اکالا ضمن اشاره به رشد ۳۰ درصدی فاکتورهای اکالا در ماه اخیر گفت: جابه‌جا شدن رکورد صنعت «آنلاین گروسری» توسط اکالا یکی از مهم ترین دستاوردهای کمپین اخیر بوده است.

مهدی اعتمادی کسب این موفقیت را مرهون همراهی موثر تأمین کنندگان دانست و گفت:فروش آنلاین تامین کنندگانی که در کمپین مشارکت داشتند علاوه بر افزایش ۱۰برابری، از فروش حضوری آنها سبقت گرفت و همین موضوع علاقمندی برند ها را برای مشارکت های آینده دو چندان کرده است.

اعتمادی علاقمندی تأمین‌کنندگان برای مشارکت در کمپین‌های تخفیفی آتی اکالا را یکی دیگر از دستاوردهای این رکوردشکنی می‌داند. ثبت رکورد جدید توسط اکالا تغییر چرخه تخفیفات داخل پلتفرم بر اساس افزایش مشارکت تامین کنندگان را در پی دارد.

https://pvst.ir/hfx

یک دیدگاه

  1. خسته نباشید اگر فردا بخواهید مالیات هم بدید همین ادعای فروش ۱۲۷۰۰۰ فاکتور می کنید یا می نالید که فروش خوب نیست بازار کساد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو