skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صدور اینماد برون‌سپاری می‌شود

سمانه سمیع تحریریه

۲۱ آبان ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۲ آبان ۱۴۰۲

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (تتا) صدور نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) را برون‌سپاری می‌کند. مرکز تتا برای انتخاب پیمانکار فراخوانی را منتشر کرده است.

به گزارش پیوست، مرکز تتا در جدیدترین اقدام درباره صدور نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) تصمیم گرفته است با هدف تمرکز زدایی، افزایش کیفیت خدمات و حمایت از نقش‌آفرینی بخش غیردولتی، صدور اینماد را برون سپاری کند. تتا اعلام کرده است کلیه شرکت‌های متقاضی که تمایل به مشارکت در این طرح را دارند، تا دوم دی فرصت دارند در این فراخوان شرکت کنند.

محمدمهدی فاطمیان، رئیس انجمن فین‌تک در توییتی نوشت: «با پیگیری‌های صورت گرفته و نیز با توجه به مشکلات کسب‌وکارها در خصوص اینماد، به زودی فرآیند صدور اینماد به صورت کامل توسط پرداخت‌یاران انجام خواهد شد و این فرآیند توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با عنوان «کارگزار صدور نماد» برون‌سپاری می‌شود.»

مهدی عبادی، مدیرعامل پرداخت‌یاری وندار در این رابطه به پیوست گفت: با اینکه همچنان مخالف اینماد اجباری هستیم اما پیرو مشکلاتی که کاربران در این مدت داشته‌اند، این تصمیم بهترین تصمیم ممکن از جانب تتا بوده است و ما این تصمیم را قدمی رو به جلو قلمداد می‌کنیم.

طبق گفته عبادی، سرویس‌دهی ضعیف پیمانکاران پروژه اینماد، مسئولان این حوزه را بر آن داشته که برای حل مشکلات دست به کار شوند و این برون‌سپاری به شرکت‌های پرداخت‌یاری و اصلا هر شرکت توانمندی که بتواند از عهده آن به خوبی بربیاید، عنصر نوید بخشی برای کسب‌وکارها خواهد بود و نتیجه خوبی را به همراه خواهد داشت.
او همچنین افزود: فعلاً در ابتدای راه هستیم و باید طبق فراخوان تتا مدارک را به سازمان ارسال کنیم، فعلاً از اینکه چند شرکت یا چند پرداخت‌یاری مجری اجرای این کار خواهند شد مطلع نیستیم و برای خودمان هم بخشی از موضوع در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. باید منتظر اخباری باشیم که از سمت تتا داده می‌شود، اما به هر حال همکاری تتا با شرکت‌های بخش خصوصی و شرکای تجاری امیدبخش و اتفاقی رو به جلو است.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در فراخوان خود اعلام کرده: «تتا در نظر دارد در جهت تمرکززدایی، افزایش کیفیت خدمات و حمایت از نقش‌آفرینی بخش غیردولتی، از میان متقاضیان تعدادی از شرکت‌های توانمند، نوآور و دارای صلاحیت را به عنوان «کارگزاری صدور اینماد» انتخاب کند.» همچنین در ادامه این اطلاعیه آمده است متقاضیان باید شرکت‌های فعال و دارای سابقه فنی و اجرایی مناسب و نیز دارای تجربه خدمات‌دهی و پشتیبانی از کاربران در مقیاس وسیع را دارا باشند.

از کلیه شرکت‌های متقاضی که تمایل به مشارکت در این طرح دارند، دعوت شده است درخواست و مدارک خود را جهت بررسی حداکثر تا تاریخ دوم دی ۱۴۰۲ به آدرس مرکز تجارت الکترونیکی یا آدرس الکترونیکی تتا ارسال کنند.

https://pvst.ir/gdc
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو