skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر
انتخاب سردبیر

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی: اینماد فقط دو هفته مشکل داشت

سمانه سمیع تحریریه

۱۸ مهر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می‌گوید مشکل سامانه اینماد نهایتا دو هفته بوده و به‌روزرسانی این سامانه به یک ماه نکشیده است و حالا تمام مشکلات سامانه اینماد رفع شده است.

به گزارش پیوست، امین کلاهدوزان، رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در نشست خبری در خصوص سامانه جدید اینماد اعلام کرد که در روزهای گذشته، به‌ دلیل به‌روزرسانی‌ها و ایجاد امکانات و ظرفیت‌های جدید، برخی از کاربران سامانه جدید اینماد با مشکلاتی در کار با سامانه مواجه شده بودند که این موارد برطرف شده است.

او ادامه داد: در همین سه روز اخیر که مشکل سامانه رفع شده است بیش از ۲۳۰۰ اینماد برای کسب‌وکارها صادر شده است که این خود نشان از حل مشکل این سامانه و ظرفیت‌های بالای آن دارد.

کلاهدوزان همچنین توضیح داد: برخی در حرف‌هایشان گفته‌اند که این سامانه یک ماه است که مشکل داشته، در صورتی که اینطور نیست و نهایتا این به روزرسانی دو هفته طول کشیده است. همه از سایت اینماد می‌توانند تعداد اینمادهایی که در این مدت صادر شده را مشاهده کنند.

ندا مصطفوی، سرپرست معاونت تسهیل تجاری و توسعه کاربردها مرکز تتا هم در این باره گفت: در این به‌روزرسانی اطلاعات ۱۸۰ هزار کسب‌وکار اینترنتی با موفقیت انتقال یافته و سامانه سه روز است بدون هیچ‌گونه مشکلی به کار خود ادامه داده است.

او همچنین توضیح داد: حدود ۲۰۰ کسب و کار از ۱۸۰ هزار کسب‌وکار دارای اینماد فعال در این جابه‌جایی با مشکلاتی روبرو شده بودند که این مشکلات در چند روز اخیر به طور کامل برطرف شده است. ضمن اینکه باید تاکید کنم که اینمادها و درگاه‌های پرداخت برای کاربران قبلی سامانه همچنان بدون مسئله‌ای در حال فعالیت است و تنها مشکل برای کسب‌وکارهایی ایجاد شد که به دنبال اینماد جدید بودند. حتی در همان دو هفته اخیر از زمان به‌روزرسانی سامانه هم ۱۵۰۰ اینماد جدید نیز بدون مشکل صادر شده که فهرست کامل آن‌ها نیز به فهرست قبلی در سایت اینماد اضافه شده است.

مدت‌ها به دنبال به‌روزرسانی بودیم

مصطفوی هم‌چنین در ادامه توضیح داد: بازنویسی سامانه اینماد چندین سال بود که در دستور کار ما قرار گرفته بود و حالا با این به‌روزرسانی فرآیند دریافت مجوز ساده شده است و کاربران پشت پاسخ برای تیکت‌های ارسالی نمی‌مانند. بیش از ۲۳۰۰ اینماد هم در همین مدت سه روز صادر شده و تاکید می‌کنم فرآیند مهاجرت در یک شب اتفاق افتاد اما این به‌روزرسانی و رفع باگ‌ها بود که به طول انجامید.

مصطفوی همچنین افزود: در مدت فعالیت اینماد حدود هزار شکایت در اینماد ثبت شده که عدم ارائه کالا و خدمت عمده‌ترین موضوع شکایت کاربران بوده است.

https://pvst.ir/g42
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو