skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مدیرعامل بانک تجارت: برند کارفرمایی اعتبار یک مجموعه در ذهن مشتریان است

سمانه سمیع تحریریه

۸ شهریور ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

مدیرعامل بانک تجارت، اولویت‌های اخیر و مهم بانک تجارت را ورود به ارائه خدمات به اشخاص حقیقی و بانکداری خرد می‌داند و معتقد است برندکارفرمایی و محبوب شدن برندها همان ارزندگی برند در ذهن مشتریان است‌.

به گزارش پیوست، هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت در مراسم افتتاحیه رویداد برند کارفرمایی از تغییرات استراتژیک بانک تجارت در سال‌های اخیر صحبت کرد و توضیح داد: برندکارفرمایی عبارت است از اعتبار و ارزندگی یک مجموعه در ذهن مشتریان و ما در دو سال اخیر به شدت روی این موضوع تمرکز کرده‌ایم.

طبق گفته او، تا سال ۱۴۰۰ رویکرد بانک تجارت مشارکت با همه کسب و کارهای بزرگ متوسط و کوچک بود اما از سال ۱۴۰۰ به بعد ارائه خدمات به اشخاص حقیقی یا بانکداری خرد اولویت این بانک شد.

او با اشاره به اصلاحات صورت گرفته در بانک و ارائه خدمت بانکداری برای اشخاص گفت: در واقع بخش قابل توجهی از مشتریان ما بیشتر با حوزه تولید و تجارت طرف بودند و ما همین مزیت را دریچه ورود به بانکداری خرد کردیم.با شکل‌گیری معاونت بانکداری خرد درصدد هستیم سهم ارائه خدمات به مشتریان خرد را افزایش دهیم.

اخلاقی در ادامه توضیح داد: ما مشتریان بزرگمان را دریچه‌ای برای ورود به بازار بانکداری خرد کردیم و تلاش کردیم بازوی حامی برای شرکت‌ها در خدمات اعتباری باشیم. البته فعلا فقط ۱۰ تا ۱۵ درصد آن شکل گرفته و در ابتدای راهیم.

تعلق خاطر از رضایت مهم‌تر است

بهنام نجاری، معاون منابع انسانی تیم مرکزی گروه اسنپ هم در بیان تجربیات خود در حوزه منابع انسانی گفت: رضایت، بخش ابتدایی انگیزه کارمندان است. اماتعلق خاطر زمانی است که کارمندان اهداف سازمان را قلبا متعلق به خود بدانند و به جای واژه من از ما استفاده کنند. تعلق خاطر پیش‌نیاز وفاداری نیروهای انسانی است.

در ادامه مصطفی قهرمانی، رئیس اداره بانکداری شخصی بانک تجارت به معرفی محصول کارنو بانک تجارت پرداخت و گفت کارنو شامل سبد متنوعی از تسهیلات و اعتبار است که کارکنان و مشتریانی که حقوق خود را از بانک تجارت دریافت می‌کنند می‌توانند از این مزایا استفاده کنند. قهرمانی مساعده سازمانی و دریافت وام پنج برابر حقوق را بخشی از خدمات کارنو دانست و افزود: خدمات اعتباری در شرایط تورمی برای نیروهای انسانی انگیزه‌بخش هستند و می‌توانند به وفاداری آنها در ماندن در سازمان‌ها کمک کنند.

تجربه‌‌هایتان را منتقل کنید

عادل طالبی مدیرعامل تیزلند هم در بخش سخنرانی خود به اهمیت انتقال مهارت در شرکت‌ها پرداخت و گفت: شاید در ابتدا به نظر برسد که انتقال تجربه در فضای کسب و کارها باعث می‌شود که نیروها به سرعت رشد کنند و از مجموعه شما خارج شوند و به مجموعه بزرگتری بپیوندند. شاید پس از مدتی این اتفاق هم بیفتد اما در دورانی که با شما کار می‌کنند متعهدتر و وفادارتر کار می‌کنند. ضمن اینکه با حضور نیروهای خوشحال‌ بهره‌وری برای سیستم نیز افزایش می‌یابد.اشتراک تجربه‌های زندگی، مهارت گفت‌وگو با نیروهای انسانی نیز عبور از بحران را با کمک تجربه جمعی ممکن می‌کند.

چالش‌های نسل ضد

مریم رضاصفت معاون منابع انسانی بیت‌پین هم در بخشی کوتاه به جذب نیروی نخبه خارج از تهران و چالش‌ها و راهکارهای آن پرداخت و افزود: دفتر بیت‌پین خارج از تهران است و در رشت مستقر هستیم‌. ما به نسبت تهران چالش بیشتری داریم اما در یک سال و نیم گذشته در جذب نیرو موفق بوده‌ایم. ضمن اینکه ما با نیروهای جوان و نخبه‌ای طرفیم که نسل ضد هستند و نوع کار با آنها چالش‌های خاص خود را دارد و ما هر روزه تمرین می‌کنیم ارتباط متعهدانه‌تری را با تیم خود مهیا کنیم.

در پایان بخش اول رویداد برند کارفرمایی دیجی‌کالا، ایرانسل، گروه انتخاب الکترونیک به عنوان سه شرکت برتر در زمینه برند کارفرمایی انتخاب شدند.

https://pvst.ir/ftx
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو