skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

مدیران شرکت چینی Anext در الکامپ: روند تجارت الکترونیکی در چین تغییر کرده است

یگانه کربلایی نویسنده میهمان

۶ تیر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مدیران یک شرکت چینی در نمایشگاه الکامپ از تجربه فروش محصولات در اپلیکیشن تیک‌تاک سخن گفتند و گسترش تجارت الکترونیکی مبتنی بر علایق را دوره جدیدی از تجارت الکترونیکی در چین عنوان کردند.

به گزارش پیوست، ظهر امروز، مدیران شرکت Anext که یکی از شرکای شرکت تیک‌تاک است در نشستی با عنوان «آشنایی با تجارب و فرصت‌های تجارت الکترونیکی چین» درباره تغییر شیوه تجارت الکترونیک در چین گفتند: در روند سنتی تجارت الکترونیکی  در چین، شرکت‌های مشابه آمازون وجود دارد که با انتشار عکس و مشخصات کالا به معرفی محصولات مختلف می‌پردازند.

چن، مدیر اجرایی Anext درباره تغییر مدل تجارت الکترونیکی در چین گفت: تجارت الکترونیکی در چین به دوره جدیدی رسیده است که به آن تجارت الکترونیکی مبتنی بر علایق می‌گوییم. در این مدل، در پخش زنده فروش محصولات انجام می‌گیرد. شرکت ما سومین شرکت بزرگ چین در فروش از طریق پخش زنده است. ما در طی یک روز می‌توانیم سی هزار دلار فروش داشته باشیم. در برنامه‌های پخش زنده، مشتریان می‌توانند روی محصول کلیک و آن را خریداری کنند.

در بخش دیگری از این نشست، محمد جواد هادی، معاون تسهیل تجاری و توسعه کاربردهای مرکز توسعه تجارت الکترونیکی گفت: یکی از دستاوردهای بزرگ توسعه تجارت الکترونیک چین استفاده از بسترهای شبکه اجتماعی و به خصوص تیک‌تاک در چین بوده است. تیک تاک را در چین با عنوان دوئین می شناسند. در بستر این شبکه اجتماعی، یک تجارت اجتماعی شکل گرفته است.

او برای معرفی شرکت Anext گفت: شرکت مالک تیک‌تاک، شرکت‌های پارتنر یا ارائه دهنده خدماتی را در کنار خود دارد که کار تولید محتوا روی محصولات را انجام می‌دهند و با توانمندی‌هایی که روی شبکه‌های اجتماعی مبتنی بر بازدیدها، علایق و سرگرمی‌های روزانه مردم ایجاد شده است، کالاها را به فروش می‌رسانند. شرکت Anext یکی از این شرکت‌های موفق است.

بر اساس اعلام مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، این گروه چینی قرار است یک هفته در ایران حضور داشته باشند و جلساتی با  با برخی کسب‌وکارهای بزرگ کشور در محل شرکت‌های مذکور و اتاق بازرگانی تهران داشته باشند.

https://pvst.ir/f9i

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو