skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«کارگاه نحوه استفاده از قانون جهش تولید دانش بنیان» برگزار می‌شود

۲۲ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کمیسیون تامین مالی و سرمایه‌گذاری انجمن تجارت الکترونیک تهران، در جهت کمک به تفسیر و اطلاع از مزایای قانون جهش تولید دانش بنیان تصمیم گرفته تا کارگاهی آموزشی با عنوان «نحوه استفاده از قانون جهش تولید دانش بنیان» در تاریخ ۲۹ خرداد در ساختمان شماره ۳ اتاق بازرگانی، برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی انجمن تجارت الکترونیک تهران،دومین کارگاه از سلسله کارگاه‌های انجمن تجارت الکترونیک تهران تحت عنوان «کارگاه نحوه استفاده از قانون جهش تولید دانش بنیان» با تاکید بر ماده ۱۱ در خصوص اعتبار مالیاتی، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن تجارت الکترونیک تهران،   پس از تصویب نهایی قانون جهش تولید دانش بنیان در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ توسط شورای نگهبان و ابلاغ آن از سوی دولت به دستگاه‌های اجرایی، حال نوبت به بررسی پیشرفت اجرا و مزیت‌های آن برای شرکت‌های دانش بنیان و بخصوص فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال رسیده است.
نکات مهم و موثر مفاد قانون جهش تولید دانش بنیان، در رشد و توسعه شرکت‌های مشمول آن به خصوص در مورد اعتبار مالیاتی مربوط به ماده ۱۱ از جمله مباحثی است که اعضای هیئت مدیره، مدیران اجرایی، مدیران مالی و حسابداری و همچنین کارآفرینان حوزه تجارت الکترونیک و اکوسیستم استارت‌آپی باید از آن آگاه باشند.
کمیسیون تامین مالی و سرمایه‌گذاری انجمن تجارت الکترونیک تهران، در راستای کمک به تفسیر و اطلاع از مزایای قانون جهش تولید دانش بنیان تصمیم گرفته تا کارگاهی آموزشی با عنوان «نحوه استفاده از قانون جهش تولید دانش بنیان» در تاریخ ۲۹ خرداد در ساختمان شماره ۳ اتاق بازرگانی، برگزار کند.
سخنران این کارگاه آموزشی علیرضا دلیری، معاون سابق مالی و سرمایه‌گذاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری است.
با توجه به حضوری بودن و محدودیت در ظرفیت کارگاه، علاقه‌مندان می‌توانند به سایت  مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام در این کارگاه اقدام کنند.

https://pvst.ir/f49

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو