skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

در رویداد جهش مطرح شد: هدف رشد اکوسیستم نوآوری است

سمانه سمیع تحریریه

۲۹ فروردین ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کاوه گودرزی بنیان‌گذار مرکز نوآوری جهش بر این باور است شناخت دقیق از اکوسیستم استارت‌آپی و مراکز نوآوری به توسعه این زیست‌بوم می‌انجامد و او معتقد است به اندازه مشکلات فرصت برای نوآوری نیز فراهم است.

به گزارش پیوست، کاوه گودرزی بنیان‌گذار مرکز نوآوری جهش در رویداد «اکران خصوصی برنامه نوروزی جهش» به معرفی این مرکز پرداخت و گفت: این رویداد با هدف آگاهی‌بخشی و رشد اطلاعات مخاطبان در زمینه طراحی و توسعه اکوسیستم نوآوری برگزار شده است. او همچنین ادام داد: ما در این اکران خصوصی تلاش کردیم روایت ساخته شدن مرکز نوآوری جهش را در جمعی از فعالان این حوزه بیان کنیم و مخاطبان اصلی ما اساتید، منتورها، استارت‌آپ‌ها، دانشجویان، سرمایه‌گذاران خطرپذیر صنایع و سازمان‌ها هستند و تا کنون نیز همین ارکان سازنده در رشد جهش نقش داشتند و ما حالا می‌خواهیم داستان تاسیس جهش را عمومی کنیم.

اکران خصوصی برنامه نوروزی جهش

داستان تولد جهش

کاوه گودرزی در ادامه به روایت تاسیس جهش پرداخت و افزود: شرکت کسب و کارهای نوآورانه جهش شهریور سال ۹۵ به ثبت رسید، اما داستان تولد ایده جهش به سال ۹۲ برمی‌گردد. زمانی که من به همراه «پویا کندری» که حالا در کشور پرتغال فعالیت می‌کند جهش را تاسیس کردیم. بهار سال ۹۵ ایده اولیه جهش شکل گرفت و اولین دوره جهش آکادمی هم در تابستان ۹۵ در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

به مرور زمان رویدادهای بیشتری توسط جهش برگزار شد و موفق به دریافت مجوز شتابدهی و دانش‌بنیانی شدیم. در سال ۹۶ و ۹۷، ۱۶ استارت‌آپ در دوره اول و دوم جهش، در فضای کار اشتراکی مستقر و شتابدهی شدند و تلاش کردیم با فراهم کردن شبکه‌ای از سرمایه‌گذاران، مسیر رشد و پیشرفت استارت‌آپ‌های مستقر در جهش را مهیا کنیم‌. در نهایت در سال ۹۸ هم با دریافت مجوز توسعه‌دهندگی مرکز نوآوری جهش را تاسیس کردیم. به مرور زمان و در روند رشد جهش، مشارکت‌های زیادی بین استارت‌‌آپ‌ها و سرمایه‌گذاران رقم خورد تا به امروز جهش رسیدیم.

گودرزی در پایان فراهم کردن خاکی حاصلخیز برای رشد بذرهای نوآوری را مهم‌ترین ماموریت جهش دانست و کمک به رشد دانش و آگاهی عمومی جامعه و توسعه زیرساخت‌های اکوسیستم نوآوری جهش را مهم‌ترین هدف این مرکز برشمرد.

این فیلم به روایت افرادی که در اکوسیستم جهش رشد کرده بودند پرداخته بود و از امروز به صورت آنلاین در سایت لحظه‌نگار اکران آنلاین خواهد شد.

https://pvst.ir/en2
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو