skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

واتس‌اپ همچنان پرجست‌وجوترین پیام‌رسان بین کاربران ایرانی‌ خراسان شمالی با ۳۴ درصد بیشترین جست‌وجوگران ایرانی روبیکا بوده‌اند

سمانه سمیع تحریریه

۲۸ آبان ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳۰ آذر ۱۴۰۱

واتس‌اپ همچنان پرجست‌وجوترین پیام‌رسان بین کاربران ایرانی‌

پیام‌رسان واتس‌اپ بین کاربران ایرانی در ۹۰ روز اخیر طبق آمار منتشرشده در گوگل‌ترندز همچنان بیشترین جست‌وجو را به خود اختصاص داده است.

به گزارش پیوست، طبق داده‌های به‌دست آمده از گوگل‌ترندز، واتس‌اپ که اخیرا فیلتر شد، در بین کاربران ایرانی به خصوص در استان‌های مرکزی و جنوبی بیشترین‌ جست‌وجو در بین شبکه‌های اجتماعی را کسب کرده است.

در این جدول واتس‌اپ با ۵۲ درصد، اینستاگرام با ۴۷ درصد، روبیکا ۴۶ درصد، ایتا ۱۸ درصد و سروش ۱۳ درصد بیشترین پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی جست‌وجوشده بین ایرانی‌ها بوده است.

در بین «واتس‌اپ، اینستاگرام، سروش، ایتا، بله و روبیکا» در استان‌های مرکزی و خطه جنوبی کشور واتس‌اپ پرجست‌وجو ترین پیام‌رسان و در نواحی شمالی و غربی ایران اینستاگرام پرجست‌وجوترین شبکه اجتماعی نشان داده شده است.

سیستان و بلوچستان با ۵۵ درصد بیشترین جست‌وجوی واتس‌اپ و گیلان با ۳۷ درصد بیشترین جست‌وجوی اینستاگرام را به خود اختصاص داده‌اند. ایتا هم با ۶ درصد کمترین میزان جست‌وجو، در استان سیستان بلوچستان بوده است.

پس از سیستان و بلوچستان هرمزگان بیشترین جست‌وجوی واتس‌اپ و پس از گیلان، آذربایجان غربی بیشترین جست‌وجوگران اینستاگرام بوده‌اند.

بیشترین جست‌وجوی روبیکا در خراسان شمالی و جنوبی

در این آمار همچنین پس از واتس‌اپ و اینستاگرام، روبیکا بیشترین میزان جست‌وجو را در میان کاربران ایرانی به خود اختصاص داده است. خراسان شمالی با ۳۴ درصد بیشترین جست‌وجوگران ایرانی روبیکا بوده و پس از خراسان شمالی، زنجان و قزوین نیز با ۳۱ درصد بیشترین جست‌وجوگران روبیکا بوده‌اند. پس از روبیکا در استان خراسان شمالی، اینستاگرام در رتبه دوم سرچ قرار دارد.

ایتا و قمی‌ها

پیام‌رسان ایتا هم در سه استان قم، یزد و اصفهان بیشترین آمار جست‌وجو را به خود اختصاص داده‌ است. استان قم با ۲۹ درصد، یزد با ۲۰ درصد و خراسان جنوبی با ۱۴ درصد هم بیشترین جست‌وجوگران ایتا بوده‌اند.

سروش نیز به عنوان کم‌طرفدارترین شبکه‌ اجتماعی جست‌وجوشده بین کاربران ایرانی پس از روبیکا و ایتا، در سه استان کهگیلویه و بویراحمد، فارس و بوشهر با ۹ درصد بیشترین درصد میزان جست‌وجو را به خود تخصیص داده است.

https://pvst.ir/djr
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو