skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

واقعیت افزوده (AR) به کمک فروشگاه‌های اینترنتی می‌آید

۱۲ آبان ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۳ آبان ۱۴۰۱

همکاری جدید شرکت آمازون و اسنپ به مشتریان امکان می‌دهد پیش از خرید عینک آن را به صورت مجازی امتحان کنند. کاربران اسنپ‌چت با استفاده از قابلیت واقعیت افزوده این شرکت می‌توانند هزاران عینک موجود در آمازون را بدون مراجعه به فروشگاه روی صورت‌شان امتحان کنند.

به گزارش پیوست، این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد عینک‌های موجود در فروشگاه مد آمازون را از طریق اپلیکیشن اسنپ امتحان کنند. آمازون با این همکاری قصد دارد تعداد بیشتری از مشتریان اینترنتی را جذب خود کند.

اسنپ‌چت با بیش از ۳۶۳ میلیون کاربر فعال روزانه بستر خوبی برای دسترسی به مشتریان بالقوه محسوب می‌شود و این همکاری می‌تواند استفاده از واقعیت افزوده در بحث بازاریابی و فروش را وارد مرحله جدیدی کند.

اسنپ سال‌ها روی پلتفرم واقعیت افزوده لنز سرمایه‌گذاری کرده است. ماه گذشته این شرکت در گزارش درآمدی سه‌ماهه سومش گفت، بیش از ۲۵۰ میلیون نفر روزانه از واقعیت افزوده در این اپلیکیشن استفاده کنند.

ایوان اسپیگل، مدیرعامل اسنپ، در تماس مربوط به گزارش درآمدی گفت: «محصولات و خدمات واقعیت افزوده ما تاثیر بسزایی بر استفاده کاربران از خدمات‌مان برای خرید، بازی، یادگیری، اکتشاف و سرگرمی دارد. ما در این سه‌ماهه چندین همکاری ارزشمند را آغاز کردیم و تجربیات نوین AR و قابلیت‌های تازه واقعیت افزوده را به لنز استودیو آوردیم.»

واقعیت افزوده در آمازون و برنامه‌های آینده این شرکت نیز اهمیت ویژه‌ای دارد. ماگ اردیریک دوگان، نماینده مد آمازون، در بیانیه‌ای گفت: «میلیون‌ها مشتری در بخش‌های مختلف فروشگاه از تکنولوژی خرید با واقعیت افزوده آمازون استفاده می‌کنند و امتحان مجازی عینک یکی از قابلیت‌های مورد علاقه آنهاست. ما از همکاری با اسنپ برای توسعه فروش از طریق AR و دسترسی به نسل جدید مشتریان دیجیتالی خرسندیم.»

منبع: ZDNet

https://pvst.ir/dfd

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو