skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

۵۰ شرکت متقاضی اتصال به پنجره واحد تجارت الکترونیکی

۲۱ خرداد ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

دریافت همزمان اینماد و درگاه پرداخت

۵۰ درگاه پرداخت و پرداخت‌یار درخواست خود برای اتصال به پنجره واحد تجارت الکترونیکی را به مرکز تتا ارائه کرده‌اند و از این تعداد تا کنون ۸ شرکت اقدامات فنی لازم را تکمیل و به پنجره واحد تجارت الکترونیکی متصل شده‌اند.

به گزارش پیوست، هم‌اکنون امکان اتصال ۸ شرکت پی‌اس‌پی و پرداخت‌یار به این پنجره فراهم شده است و ثبت‌نام کنندگان دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از همان بستر می‌توانند اقدام به دریافت درگاه پرداخت الکترونیکی کنند.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی طی یک فراخوان از تمامی شرکت‌های پرداخت‌یار و پرداخت دعوت کرد تا به وب‌سرویس اینماد و پنجره واحد تجارت الکترونیکی متصل شوند. در این صورت کسب‌وکارها می‌توانند همزمان با ثبت درخواست اینماد اقدام به دریافت درگاه پرداخت کنند.

تا کنون اتصال پی‌پینگ، سیزپی، دیجی‌پی، درگاه پرداخت سپرده، بیت‌پی، پی‌فا و ایران درگاه  و همچنین تجارت الکترونیکی پارسیان‌ فراهم شده است. شرکت‌های متقاضی دریافت درگاه پرداخت، پس از دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از طریق یکی از این ۸ شرکت در شرایط فعلی می‌توانند بدون مراجعه به سایت شاپرک اقدام به دریافت درگاه پرداخت از این شرکت‌ها کنند.

صادر کنندگان همزمان اینماد و درگاه پرداخت
شرکت‌های متصل به پنجره واحد تجارت الکترونیکی

به تدریج سایر شرکت‌های متقاضی اتصال به این وب‌سرویس متصل خواهند شد و متقاضیان دریافت درگاه پرداخت گزینه‌های بیشتری برای فعال کردن درگاه پرداخت مقابلشان قرار خواهد گرفت.

با اقدامات صورت گرفته کسب‌وکارها هنگام دریافت نماد اعتماد الکترونیکی‌ می‌توانند به صورت مستقیم درگاه پرداخت دریافت کنند و با توجه به اتصال‌هایی که بین شاپرک و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ایجاد شده است، هنگام درخواست دریافت درگاه پرداخت دیگر نیازی به وارد کردن مجدد اطلاعات نخواهد بود.

هم‌اکنون این ۸ شرکت‌ به این وب‌سرویس متصل شده‌اند و سایر درگاه‌‌های پرداخت نیز می‌توانند درخواست اتصال خود به این وب‌سرویس را به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ارائه دهند.

پیشتر زرین‌پال و سداد به عنوان پرداخت‌یار و شرکت ارائه‌دهنده خدمات پرداخت، امکان ارائه همزمان درگاه پرداخت و اینماد را از طریق درگاه نماد اعتماد الکترونیکی برای کسب‌وکارهای متقاضی نماد فراهم کرده بودند، حال با تغییراتی که مرکز توسعه تجارت الکترونیکی روی این بستر ایجاد کرده به نظر می‌رسد اتصال سایر درگاه‌های پرداخت به آن نیز امکان‌پذیر شده است.

کاربران به محض انتخاب شرکت خدمات پرداخت یا پرداخت‌یار مورد نظر از فهرست شرکت‌های متصل به اینماد توسط کسب‌وکار، ضمن ارسال اطلاعات احرازشده هویت، دامنه، تلفن ثابت و همراه، ایمیل، نشانی، نوع فعالیت، کد رهگیری مالیاتی و غیره به صفحه اختصاصی شرکت به منظور تکمیل سایر اطلاعات مورد نظر منتقل شده و بدون نیاز به ورود مجدد اطلاعات، امکان ثبت درخواست درگاه اینترنتی وجود خواهد داشت.

https://pvst.ir/cim

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو