skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سقف تراکنش برای اینماد بی‌ستاره به ۱۰۰ میلیون تومان رسید

۱۶ فروردین ۱۴۰۱

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

نماد بی‌ستاره ©تصویر از سایت زرین پال

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی کسب‌وکارهای خرد را کسب‌وکاری تعریف کرد که میزان تراکنش‌های آنها در یک ماه حداکثر ۱۰۰ میلیون تومان یا ۱۰۰ تراکنش باشد.

به گزارش پیوست، این کسب‌وکارها می‌توانند برای دریافت درگاه پرداخت اقدام به دریافت نماد بی‌ستاره کنند. سال گذشته مرکز تتا کسب‌وکارهای خرد را کسب‌وکاری تعریف کرد که میزان تراکنش‌های آنها تا سقف ۵۰ میلیون تومان یا ۵۰ تراکنش باشد، حال این مرکز با توجه به بررسی ریسک‌های انجام‌شده و با توجه به میزان تورم سقف فعالیت کسب‌وکارهای خرد را افزایش داده است.

پس از الزام دریافت اینماد از سوی پذیرندگان پرداخت‌یارها، مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با تعریف اینماد بی‌ستاره سعی کرد تا فرایند صدور نماد اعتماد الکترونیکی را برای کسب‌وکارهای خرد و کسب‌وکارهایی که ریسک بالایی ندارند کاهش دهد، از همین رو با تعریف سطح تراکنش برای این مدل کسب‌وکارها اعلام کرد که این نوع کسب‌وکارها فقط با ثبت‌نام خود روی سایت «تتا» می‌توانند اقدام به دریافت اینماد بی‌ستاره کنند.

اینماد بدون ستاره در واقع فرایند ساده‌شده اعطای نماد اعتماد الکترونیکی برای کسب‌وکارهای خرد است که به عنوان اولین تجربه مجوز ثبت‌محور در کشور صرفاً با احراز هویت و دامنه عملیاتی شده و ظرف چند دقیقه قابل دریافت است.

همان زمان پرداخت‌یارها نسبت به این سطح فعالیت معترض بودند و خواهان افزایش سقف میزان تراکنش‌ها بودند حال پس از گذشت تقریباً ۶ ماه از اجرایی شدن این طرح «تتا» سقف تراکنش کسب‌وکارهای خرد را افزایش داده است.

طبق اعلام این مرکز بیشتر کسب‌وکارهای خردی که نماد بی‌ستاره گرفته‌اند کمتر از این میزان تراکنش دارند و بسیاری از آنها سقف تعیین‌شده را رد نکرده‌اند. این مرکز پس از رسیدن کسب‌وکارها به سقف تعیین‌شده برای حداکثر میزان تراکنش از آنها می‌خواهد تا ظرف ۱۰ روز اقدام به دریافت اینماد کنند.

این مرکز اعلام کرده است در فصل زمستان تقریباً سه هزار و ۸۰۰ کسب‌وکار اقدام به دریافت نماد بی‌ستاره کرده‌اند.

https://pvst.ir/c4g

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو