skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو هستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

الآن بخر، بعداً پرداخت کن؛ پیشنهاد دیجی‌پی به کارکنان ایران‌خودرو

۲۶ اسفند ۱۴۰۰

زمان مطالعه : 2 دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

کارکنان گروه صنعتی ایران‌خودرو از امروز می‌توانند با اعتبار دیجی‌پی از دیجی‌کالا خرید کرده و هزینه آن را یک ماه بعد پرداخت کنند.

به گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، بر اساس توافق انجام‌شده بین تعاونی اعتبار کارکنان ایران‌خودرو و شرکت دیجی‌پی، کارکنان گروه صنعتی ایران‌خودرو می‌توانند بعد از دریافت پیامک فعال‌سازی این سرویس، مثل همیشه از دیجی‌کالا خرید کنند، هنگام انتخاب روش پرداخت، گزینه پرداخت اعتباری را انتخاب و هزینه خرید یا قسمتی از آن را با کیف پول اعتباری خود پرداخت کنند.

سرویس الآن بخرید و بعداً پرداخت کنید جزو سرویس‌های جدید و پرطرف‌دار دیجی‌پی است که متقاضیان می‌توانند با فعال کردن آن، کالاهای مورد نظرشان را از دیجی‌کالا و شرکت‌های طرف قرارداد خریداری و هزینه آن را یک ماه بعد پرداخت کنند!

با توجه به اینکه در روش BNPL نیازی به پرداخت هزینه در لحظه خرید نیست، فرصت و قدرت بیشتری برای خریدهای لحظه‌ای در اختیار خریداران قرار می‌گیرد.

درباره خرید به روش بعد پرداخت (BNPL)

سرویس BNPL (Buy Now, Pay later!)- الآن بخر، بعداً پرداخت کن که یک روش پرطرفدار در خرید کالا در میان متقاضیان است، از سوی شرکت‌های ارائه‌کننده خدمات مالی عرضه می‌شود. در این طرح مشتری خرید را در لحظه نیاز انجام می‌دهد و مراحل پرداخت از ماه بعد، طی یک یا چند قسط انجام خواهد شد.

 

 

 

برای بوکمارک این نوشته

https://pvst.ir/c2x

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

Back To Top
جستجو