skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کارکنان ایران‌خودرو می‌توانند از دیجی‌کالا قسطی خرید کنند

۲۱ اسفند ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دیجی‌پی

کارکنان ایران خودرو می‌توانند با استفاده از «کارت زندگی» تعاونی اعتباری کارکنان این شرکت، از دیجی‌کالا اقساطی خرید کنند و مبلغ آن را در اقساط بلندمدت بپردازند.

به‌ گزارش روابط عمومی دیجی‌پی، پیرو همکاری مشترک تعاونی اعتبار کارکنان ایران‌خودرو، دیجی‌پی و دیجی‌کالا، از این پس کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو می‌توانند با مراجعه به فروشگاه دیجی‌کالا و با استفاده از «کارت زندگی»، بدون هیچ محدودیتی در دسته‌بندی کالاها، خرید و هزینه آن را به‌ صورت اقساطی پرداخت کنند.

فرایند خرید از دیجی‌کالا با کارت زندگی، مانند خرید با سایر کارت‌های بانکی است. دارندگان این کارت، بعد از انتخاب کالاهای مورد نظرشان از میان میلیون‌ها کالای متنوع و طی فرایند خرید در این فروشگاه آنلاین، وارد صفحه روش‌های پرداخت می‌شوند. در این صفحه گزینه پرداخت اعتباری را انتخاب و روی گزینه دیگر کارت‌های اعتباری من کلیک می‌کنند تا وارد صفحه پرداخت شوند. در نهایت هم می‌توانند هزینه خریدشان را با «کارت زندگی» پرداخت کنند.

افزون بر این، دیجی‌پی به دارندگان کارت زندگی که در این طرح شرکت کرده‌اند اشتراک رایگان سه‌ماهه دیجی‌پلاس هم اختصاص داده است و این دسته از کاربران تا سه ماه، از کلیه امکانات عضویت در دیجی‌پلاس به‌ صورت رایگان استفاده می‌کنند. دیجی‌پلاس سرویس مربوط به مشتریان ویژه دیجی‌کالاست که با عضویت در آن خدماتی همچون ارسال رایگان (تا چهار بار در ماه)، پیشنهادهای شگفت‌انگیز اختصاصی، هدیه نقدی در ازای برخی از خریدها و غیره به کاربر تعلق می‌گیرد.

https://pvst.ir/c1m

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو