skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پلتفرم دکتر ساینا در دوره کرونا ۱۳ برابر رشد کرد

۱۱ بهمن ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 اظهارنظرهای کلی درباره استفاده از خدمات تله‌هلث بیانگر آن است که تاکنون امتحان خود را با موفقیت پشت سر گذاشته است. مهدی خدادادی مدیر عامل دکتر ساینا معتقد است گرچه کرونا نقش مهمی در کاهش میزان مراجعات حضوری به پزشکان ایفا کرده با این حال این تغییر و تحولات خیلی شفاف نیست و نمی‌توان عدد دقیقی در تحلیل این تغییر رفتار جامعه تعریف کرد؛ اما پلتفرم دکتر ساینا در این دوره ۱۳ تا ۱۴ برابر رشده کرده است.

به گزارش روابط عمومی دکتر ساینا، کرونا پنجره پذیرش تله‌هلث را باز کرده است اما از آنجا که تله‌هلث به تازگی وارد شده است نمی‌توان گفت بر کاهش روند مراجعات حضوری به پزشکان تاثیر ویژه‌ای گذاشته است؛ گرچه در شرایطی که حتی برخی پزشکان هم حضوری به مطب نرفته‌اند، جریان تله‌هلث کمک چشمگیری به استفاده بیماران از خدمات کنترل سلامت کرده است.

به گفته مهدی خدادادی، مدیرعامل و بنیان‌گذار دکترساینا، در واقع تله‌هلث این ظرفیت را دارد که در آینده اثر قابل توجه‌تری بر میزان مراجعات بگذارد ولی از آنجا که به هر حال حوزه تله‌هلث در حال معرفی خود به بازار و کاربران است، روند شناخت این حوزه با شیب کندی در حال پیش رفتن است، تنها کرونا سرعت حرکت صعودی این حوزه را بیشتر کرده است.

خدادادی مدیرعامل دکتر ساینا: تله‌هلث کمک قابل توجهی به استفاده بیماران از خدمات کنترل سلامت داشته است
خدادادی مدیرعامل دکتر ساینا: تله‌هلث کمک قابل توجهی به استفاده بیماران از خدمات کنترل سلامت داشته است

خدادادی با اشاره به اینکه کرونا نقش مهمی در کاهش  میزان مراجعات حضوری به پزشکان داشته می‌گوید: این تغییر و تحولات خیلی شفاف نیست و نمی‌توان عدد دقیقی در تحلیل این تغییر رفتار جامعه تعریف کرد. اما پلتفرم دکتر ساینا در دوران کرونا با رشدی ۱۳ تا۱۴ برابری مواجه بوده است.

خدادادی با تاکید بر این نکته که این پلتفرم همه تلاش خود را در راستای جلوگیری از گسترش و مدیریت بحران کرونا کرده است باور دارد دکتر ساینا در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود و همچنین برنامه‌ها و اهداف تعیین‌شده در مسیر کنترل همه‌گیری تلاش کرده است. گرچه از دید او ابعاد مرتبط با هزینه‌های کنترل همه‌گیری به طور کامل از دسترس دکترساینا خارج است و  از سویی دیگر با توجه به عدم توسعه بخشی از زیرساخت‌ها مثل نسخه الکترونیکی و همچنین تعرفه بیمه، سرعت پیشرفت کاهش یافته است.

 

https://pvst.ir/bsz

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو