skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

راه‌اندازی سرویس کتاب صوتی نوار در پادباکس پلاس

۱۱ دی ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

سرویس کتاب صوتی و پادکست نوار به جدیدترین نسخه از اپلیکیشن پادباکس پلاس اضافه شد.

به گزارش روابط عمومی پاد، در ادامه توسعه پلتفرم پادباکس و گسترش مجموعه خدمات و سرویس‌های اپلیکیشن پادباکس پلاس، سرویس جدیدی مرتبط با کتاب صوتی و پادکست به این بستر افزوده شده و طی قراردادی با مجموعه نوار، تمام سرویس‌ها و بخش‌های مختلف آن در پادباکس پلاس در دسترس قرار گرفته است.

این سرویس به منظور نیازسنجی کاربران عرضه شده است تا علاقه‌مندان به کتاب‌های صوتی و پادکست بتوانند از طریق تلفن همراه (اندروید) خود به کتاب‌های صوتی موجود در این پلتفرم به صورت کاملاً رایگان گوش داده و به همه محتوا‌های این مرجع دسترسی داشته باشند.

در حال حاضر کاربران، بدون نیاز به خرید حق اشتراک و  به صورت کاملاً رایگان، با عضویت در پادباکس پلاس می‌توانند از تمام بخش‌های سرویس نوار بهره‌مند شوند و از کتابخانه جامع  کتاب‌های صوتی آن استفاده کنند. این در حالی است که بخشی از کتاب‌های صوتی در وب‌سایت یا اپلیکیشن رسمی نوار به صورت غیررایگان یا با پرداخت هزینه اشتراک ماهانه ارائه می‌شوند؛ اما در پادباکس پلاس این کتاب‌ها بدون محدودیت و رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است. با این امکان، کاربران کافی است جدیدترین نسخه پادباکس پلاس را نصب کنند.

https://pvst.ir/blr

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو