skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کلاب‌هاوس دچار اختلال شد

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۴ آبان ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شبکه اجتماعی کلاب‌هاوس دچار اختلال شده است و کاربران نمی‌توانند به این شبکه اجتماعی دسترسی داشته باشند. کلاب‌هاوس در توییتر خود این اختلال‌ را تایید و اعلام کرده در حال بررسی‌ آنهاست.

به گزارش پیوست، شبکه اجتماعی کلاب‌هاوس از دقایقی پیش دچار اختلال گسترده شده است. به گفته کاربران کلاب‌هاوس در شبکه‌های اجتماعی مختلف، امکان دسترسی به این شبکه نه با وسیله اینترنت سیم‌کارت و نه با اتصال به اینترنت تلفن ثابت وجود ندارد. این اختلال تنها مربوط به ایران نیست و کاربران کشورهای دیگر نیز در شبکه‌های اجتماعی از مشکل‌شان در دسترسی به کلاب‌هاوس خبر داده‌اند.

توضیح کلاب‌هاوس در مورد اختلال این شبکه اجتماعی

طبق توییت منتشر شده از سوی کلاب‌هاوس، کارشناسان این پلتفرم از مشکل مطلع شده‌اند و در حال رفع این مشکل هستند.

شبکه اجتماعی کلاب‌هاوس، ۲۰ فروردین ماه امسال برای کاربران اپراتورهای ایرانی فیلتر شد که پس از این اقدام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شکایتی علیه مدیران سه اپراتور ایرانی تنظیم کرد. آذری جهرمی، وزیر وقت ارتباطات در آن زمان از جریمه روزانه ۵۰ میلیارد تومانی برای اپراتورها در صورت عدم رفع نشدن این محدودیت‌ها خبر داده بود. او همچنین اپراتورها را تهدید به «۲ سال تعلیق از فروش و کاهش مدت پروانه» کرده بود. تا به امروز اما این اختلال‌ها برای کاربران اپراتورهای ایرانی رفع نشده است.

کلاب‌هاوس شبکه اجتماعی مبتنی بر صدا فعالیت خود را از مارس ۲۰۲۰ آغاز کرد و در ابتدا این شبکه اجتماعی فقط برای کاربران iOS و به صورت دعوتنامه‌ای در دسترس بود اما پس از گذشت تقریبا یک‌سال استفاده از آن برای کاربران اندروید نیز فراهم شد.

 

 

https://pvst.ir/bdv
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو