skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

سید غنی نظری در مخالفت با وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات:

نماینده خلخال: اداره وزارتخانه ارتباطات در توان عیسی زارع‌پور نیست

بهناز توحیدی نویسنده میهمان

۳۱ مرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۱ دی ۱۴۰۰

نماینده خلخال در مخالفت با عیسی زارع‌پور، وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه عیسی زارع‌پور، مسئول آی‌تی است، تاکید کرد که اداره وزارت‌خانه عریض و طویل ارتباطات در توان او نیست.

به گزارش پیوست، سید غنی نظری خانقاه، نماینده خلخال در نشست علنی نوبت صبح امروز (۳۱ مردادماه) مجلس در ادامه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم در مخالفت با برنامه‌های زارع‌پور دلیل اصلی مخالفت خود را فقدان روحیه شفافیت در وجود زارع‌پور اعلام کرد و گفت: «ایشان در یک کمیسیون با طرح مصونیت فضای مجازی مخالفت کرده و در کمیسیون که طراحان حضور دارند، قاطعانه می‌گوید موافق است. بنابراین معتقدم روحیه ایشان با این وزارتخانه تناسب ندارد.»

او ادامه داد: «آقای زارع‌پور صرفاً مسئول آی‌تی است و به همین خاطر اداره وزارتخانه عریض و طویل ارتباطات در توان او نیست. ضمن آنکه ایشان هنوز در شبکه‌های مجازی و خارجی عضو نیستند یا با خط شخصی خود وارد این فضاها نشده یا کلاً اعتقادی به این پلتفرم‌ها ندارد.»

به گفته نظری اکنون کارگزاران مخابرات روستایی دچار گرفتاری‌های بسیاری هستند، چرا که ۲۰ سال است وضعیت استخدامی مشخصی ندارند، این در حالی است که در برنامه وزیر پیشنهادی چیزی از رسیدگی به وضعیت آنها ذکر نشده است. نظری تاکید کرد که مخالفت او با برنامه‌های زارع‌پور است چون در واقع زارع پور با برنامه‌هایی که دارد، نمی‌تواند این ارتباط گسترده را مدیریت کند.

عضو کمیسیون اقتصادی همچنین بیان کرد: «واقعیت این است که وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری با چالش‌های اساسی حوزه ارتباطات روبرو نشده است، بنابراین نمی تواند گزینه خوبی برای تکیه بر صندلی این وزارت‌خانه باشد.»

https://pvst.ir/aqv
بهناز توحیدینویسنده میهمان

  سال ۸۷ به امید تغییرات بسیار در جامعه‌ام رشته علوم ارتباطات شاخه روزنامه‌نگاری را برگزیدم. به صورت پراکنده در همشهری و مجله فرهنگ وسینما می‌نوشتم. اما همواره فکر و ذکر منِ تازه‌کار پیرامون مسائل اجتماعی و سیاسی می‌گذشت. تا اینکه سال ۹۵ وارد پیوست شدم و به واسطه پیوست پا به دنیای بیکران فناوری گذاشتم و عاشقش شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو