skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

۲۲۵ روستای استان همدان تحت پوشش اینترنت همراه اول قرار گرفت

۱ خرداد ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

مراسم اتصال ۲۲۵ روستای استان همدان به اینترنت پرسرعت همراه اول با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی همراه اول، در مراسمی که امروز (یکم خرداد) برگزار شد، با اعلام خبر ارتقا ۱۵۴ سایت همراه اول به نسل سه یا چهار که در مجموع ۲۲۵ روستا را تحت پوشش خدمات اینترنت پرسرعت همراه اول قرار داده است، این سایت‌ها به‌طور رسمی مورد بهره‌برداری قرار گرفت. در این مراسم علاوه بر وزیر ارتباطات، مدیران استانی و نمایندگان مجلس نیز حضور داشتند.

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم با تشکر از همراه اول گفت: «علی‌رغم تمامی مشقت‌هایی که این روزها همراه اول در زمینه تأمین تجهیزات با آنها مواجه است، اما تلاش ویژه، همکاری و پشتیبانی مناسبی کردند تا ما به قولی که دادیم، بتوانیم عمل کنیم.»

آذری جهرمی همچنین با تأکید بر اینکه کار اتصال همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان همدان به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پس از دو ماه کار فشرده به پایان رسید، گفت: «۲۶۴ روستا با اعتبار ۱۶۷ میلیارد تومان به اینترنت متصل شدند.»

در این مراسم به صورت ویدئوکنفرانس با روستاهای قراگل و سیمین ابرو ارتباط زنده برقرار و با دستور وزیر ارتباطات سایت‌های همراه اول در این دو روستا افتتاح شد.

بازه زمانی این پروژه، ۱۵ شهریور ۹۹ تا یکم خرداد ۱۴۰۰ عنوان شده و با انجام آن پوشش اینترنت پرسرعت همراه اول در سطح روستاهای استان به میزان ۲۵ درصد افزایش یافت.

در حال حاضر ۷۵ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان همدان تحت پوشش اینترنت پرسرعت همراه اول قرار گرفته است.

همچنین افزایش پهنای باند ۱۴۹ مرکز روستایی هر یک به میزان یک گیگابیت برثانیه توسط شرکت مخابرات ایران، سبب ایجاد تجربه بهتر برای مشترکان در دسترسی به اینترنت پرسرعت شده است.

https://pvst.ir/a3h

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو