skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

پیام رسان «آی‌گپ» بستر ثبت‌نام واکسن کرونا برکت شد

تحریریه پیوست

۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

©عکس: سایت ستاد فرمان اجرایی امام

ثبت نام از داوطلبان برای شرکت در فاز سوم مطالعات کارآزمایی بالینی واکسن تولیدی ستاد اجرایی فرمان امام (واکسن کوو ایران برکت)  امروز (۱اردیبهشت) آغاز شد. سامانه ۴۰۳۰ و پیامرسان آیگپ به عنوان بستر ثبتنام برای دریافت واکسن برکت در فاز نهایی مطالعات بالینی معرفی شده است.

به گزارش پیوست، امروز در یک نشست خبری مسئولان اجرایی واکسن کووایران برکت در خصوص مراحل انجام فاز دوم و سوم تست انسانی این واکسن توضیحاتی ارائه کردند. براساس خبری که در سایت ستاد اجرایی امام منتشر شده، رضا مظهری، رئیس سامانه ۴۰۳۰ در خصوص آغاز مرحله اجرایی فاز سوم مطالعات بالینی این واکسن گفت: «از امروز علاقمندان به تزریق واکسن برکت در فاز نهایی مطالعات بالینی در رته سنی ۱۸ تا ۷۵ سال و در ۶ شهر تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان و بوشهر میتوانند از طریق تماس با سامانه ۴۰۳۰ یا از طریق اپلیکیشن پیام‌رسان آیگپ  (#۱۰*۴۰۳۰*) در این مرحله ثبتنام کنند.

به گفته او پس از تماس داوطلبان با این سامانه، ابتا یک فایل صوتی از شرایط و خصوصیات لازم این مرحله برای آنان بخش میشود و پس از تایید از سوی کاربر، ثبت نام اولیه انجام میشود. طبق گفتههای او اطلاعات تکمیلی در مورد این واکسن از طریق ۴۰۳۰ و همچنین اپلیکیشن آیگپ در اختیار داوطلبان قرار میگیرد. طبق اعلام ستاد فرمان اجرایی امام، جامعه آماری ۲۰ هزار نفری در این فاز از طریق پیامرسان آیگپ ثبت نام میشوند.

آی گپ، از جمله پیام رسانهای بومی بود که در خرداد ماه سال ۹۶ طبق مصوبه شورای عالی فضای مجازی برای ساماندهی پیامرسانهای اجتماعی در لیست پیام‌‌رسانهای مورد حمایت دولتی قرار گرفت.

این پیامرسان آنطور که آن زمان محمد رسول کاظمی، بنیانگذار آیگپ به پیوست گفته بود توسعه آن به صورت شخصی پیش نمیرفته و نیازمند یک سرمایهگذار از بخش خصوصی داشته است. در فروردین ماه سال ۹۷ اخبار غیررسمی مبنی بر خرید پیام‌رسان آیگپ از سوی کنسرسیومی با عضویت گسترش الکترونیک مبین ایران ( زیر مجموعه ستاد اجرایی فرمان امامهمراه اول، بانک پارسیان و پاساردگاد با هدف توسعه یک پیام رسان ملی شنیده شد.

خبری که در آن زمان توسط روابط عمومی شرکت مبین وان تکذیب شد؛ اما بعد از این تکذیب بنیانگذار آیگپ در توئیتر خود رسما واگذاری این پیامرسان را از شرکت روی خط مدیا به شرکت توسعه فناوریهای هوشمند کیان ایرانیان اعلام کرد. طبق آگهی ثبت شده در روزنامه رسمی سهامداران شرکتی که آیگپ به آن واگذار شده، متشکل از گروه سرمایهگذاری نور دنا (متعلق به همراه اول)، گروه دادهپردازی بانک پارسیان و شرکت تابان آتی داده پرداز (تاپ) هستند.

http://pvst.ir/9w8

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو