skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

کدام کاندیداها از انتخابات نظام صنفی رایانه‌ای انصراف می‌دهند یا حذف می‌شوند؟

تحریریه پیوست

۱۱ آبان ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

فرصت برای تکمیل مدارک ثبت‌نام کنندگان در ششمین انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران روزگدشته (۱۰ آبان) به پایان رسید. به این ترتیب اگر هیات نظارت بر انتخابات زمان تکمیل مدارک را تمدید نکند، باید شاهد حذف شدن نام برخی از کاندیدا‌ها در این دور از انتخابات باشیم، حذفی که نشان از انصراف خواسته یا ناخواسته برخی از کاندیداهای مطرح دارد.

به گزارش پیوست،‌ طبق اطلاعات سایت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران جلوی برخی از نام‌های ثبت نام شده عبارت انصراف درج شده است و عدم حضور  این افراد در انتخابات ششم سازمان نظام صنفی به عنوان کاندیدا تا الان قطعی است. اما شنیدهای غیر رسمی حاکی از قوت گرفتن احتمال انصراف علی حکیم جوادی مدیرعامل هلدینگ بهسازان فردا دارد.

این درحالی است که شنیده می‌شود بیژن عباسی آرند نیز به دلیل فقدان وجود لیست واحد انتخاباتی تاکنون مدارک خود را ارسال نکرده است که عملا در صورت عدم تمدید زمان ارسال مدارک، می‌توان ارسال نشدن مدارک از سوی بیژن عباسی آرند را به نوعی انصراف از حضور در انتخابات صنفی دانست. درصورت قطعی شدن عدم حضور این دو چهره شاخص در انتخابات ترکیب افراد حاضر در دو لیست اصلی انتخابات نصر یعنی هم‌آفرینی صنفی و نصر فراگیر دستخوش تغییر شود.

براساس اطلاعات سایت سازمان نظام صنفی تهران تا آخرین روز تکمیل مدارک، ۶۲ نامزد از شاخه شرکت‌ها، ۴ نامزد از شاخه فروشگاه‌ها، ۱۲ نامزد از شاخه مشاوران و ۴ نامزد در شاخه بازرسان ثبت‌نام کرده‌اند.در شاخه شرکت‌ها افراد مختلفی حضور دارند که هنوز مدارک خود را با توجه به پایان مهلت تمدید شده برای تکمیل مدارک، کامل نکرده‌اند. در این زمینه هم نام افراد صاحب نام زیادی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور دیده می‌شود. حسین طهرانی، مدیرعامل مبین‌نت که البته با نام شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات امن مهیمن در شاخه شرکت‌ها ثبت‌نام کرده، جعفر خورشاد از شرکت خدمات ارتباطی رای‌تل که پیشتر نامش به خاطر مدیریتش در پیام‌رسان سروش شنیده شده است، علی ذاکر، از شرکت انتقال داده ماهان به عنوان یکی از شرکت‌های دارای پروانه SERVCO، اصغر رضا‌نژاد از شرکت دانش پارسیان که در کارنامه کاری‌اش دبیری سازمان نصر تهران هم دیده‌ می‌شود، مهدی عبادی فعال حوزه فین تک و انجمن فین‌تک ، بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل که حضورش در این دور از انتخابات و جنگ بر سر اینکه در نهایت قرار است نامش در کدام دو لیست اصلی حاضر در انتخابات ثبت شود، محمدعلی یوسفی‌زاده، از شرکت آسیاتک  از جمله ثبت‌نام‌کنندگان در انتخابات سازمان نصر هستند که هنوز مدارک کامل یا قسمتی از مدارک خود برای حضور در انتخابات را تکمیل نکرده‌اند. بنابراین به نظر می‌رسد اگر امروز هیات نظارت تصمیم به تمدید تکمیل مدارک ثبت‌نام‌کنندگان نگیرد این کاندیداها از حضور در ششمین انتخابات سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران باز می‌مانند.

همچنین در این بین برخی از مدیران نیز از حضور در انتخابات انصراف داده‌اند. از شاخص‌ترین این افراد می‌توان به صائبه سلوکی، مدیرعامل شرکت توسعه فناوری اطلاعات کوتک اشاره کرد. انصراف سلوکی به‌ دلیل قانون منع حضور در هیات مدیره برای افرادی که دو دور متوالی در هیات مدیره عضو بوده‌اند اتفاق افتاده است.

در حالی که کمتر از ۱۸ روز به شروع روز رای‌گیری انتخابات سازمان نصر تهران باقی مانده است، لیست نصر فراگیر که به تازگی برنامه‌های خود را اعلام کرده و لیست هم‌آفرینی صنفی که تاکنون دو بیانیه منتشر کرده است هوز به نتیجه نهایی برای اعلام رسمی کاندیداهای گروه خود نرسیده‌اند . به نظر می‌رسد انتشار لیست این دو گروه هم بستگی به تصمیم امروز هیات نظارت بر انتخابات در مورد تمدید مجدد تکمیل مدارک ثبت‌نام‌کنندگان داشته باشد.

http://pvst.ir/8wj

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو