skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

رویداد بوتکمپ دیجیتال مارکتینگ ۲۰ مهر برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۱۲ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

رویداد بوتکمپ دیجیتال مارکتینگ توسط آکادمی اینفوگرام و مرکز نوآوری ویکست و با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری از ۲۰ مهرماه سال جاری به صورت مجازی برگزار می‌شود.

بوتکمپ برنامه آموزشی و تمرینی است که به منظور ارتقای مهارت‌های تخصصی برگزار می‌شود. نقطه قوت این دوره‌ها نسبت به سایر دوره‌ها، معرفی دانشجویان پس از پایان دوره به مراکز مختلف برای استخدام و کاریابی است. حالا قرار است رویداد بوتکمپ دیجیتال مارکتینگ به صورت آنلاین با هدف حمایت از استارت‌آپ‌ها و کسب‌و‌کارهای نوپا توسط ۱۶ مدرس بازاریابی و فروش برگزار ‌شود.

این رویداد مجازی توسط آکادمی اینفوگرام و مرکز نوآوری ویکست با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در قالب دوره آموزشی ۱۰۰ ساعته اجرا شده و با توجه به بحران کرونا و مشکلات اقتصادی، ۸۰ میلیون تومان کمک هزینه آموزشی در این رویداد برای حمایت از استارت‌آپ‌ها در نظر گرفته ‌شده‌ تا کاربران با هزینه کمتری در این بوتکمپ شرکت کنند.

«مبانی بازاریابی و تدوین کمپین بازاریابی و تبلیغاتی»، «بازاریابی محتوایی»، «بازاریابی و تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی»، «طراحی وب‌سایت» ، «بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جست‌وجو »، «تبلیغات آنلاین»، «مانیتورینگ و تحلیل»، «امنیت اطلاعات و بازاریابی حفظ و نگهداشت مشتری» از مهمترین سرفصل‌های آموزشی در این دوره مجازی ۱۰۰ ساعته خواهد بود.

رحمتیان مسئول برگزاری بوتکمپ در مورد این رویداد گفت: «این ظرفیت فراهم شده تا رویداد به صورت آنلاین برگزار شود. برگزاری رویداد به صورت آنلاین استفاده از دوره‌های آموزشی با کمترین تجهیزات (مانند تلفن همراه هوشمند) برای تمام علاقه‌مندان از سراسر کشور را مهیا می‌کند.» او ادامه داد: «تمهیداتی در نظر گرفته شده تا پس از پایان این دوره دوماهه، امکان دسترسی به فایل‌ها و ویدئوهای آموزشی برای کاربران میسر شود.»

صابر خسروی، مدیر مرکز نوآوری ویکست با اشاره به اختصاص جوایز برای برگزیدگان این رویداد بیان کرد: «با ارزیابی خروجی رویداد، طرح تشویقی برای تقدیر از سه رتبه برتر بوتکمپ در نظر گرفته شده است که بر این اساس برای نفرهای اول تا سوم هدایای نقدی اختصاص می‌دهیم.»

http://pvst.ir/8qi

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو