skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

کمپین رایگان «هرکجا، هرزمان، یادگیری» برای مقابله با کرونا

تحریریه پیوست

۱۲ اسفند ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

آکادمی آموزشی «اینفوگرام» در قالب کمپین «هرکجا،هرزمان،یادگیری» و در راستای مسئولیت اجتماعی خود در ارائه آموزش الکترونیکی به مردم، با شیوع ویروس کرونا، اقدام به برگزاری رویدادهای آموزشی مجازی و رایگان کرده است.

آکادمی اینفوگرام، یک مرکز آموزشی با رویکرد ارتقای مهارت‌های نوآورانه و توسعه فردی بوده که در زمینه‌های اینفوگرافیک، ارائه (پرزنتیشن)، بازاریابی (مارکتینگ) و روابط عمومی به صورت حضوری و آنلاین دوره‌های آموزشی برگزار می‌کند.
حال با شیوع کرونا و خانه‌نشینی و دورکاری بسیاری از افراد، این آکادمی با همکاری جمعی از مدرسان و متخصصان، مراکز آموزشی و کارآفرینان در قالب کمپین «هرکجا،هرزمان،یادگیری» دوره‌های آموزشی رایگان مجازی در قالب ۴۰ وبینار تخصصی برگزار می‌کند.
کمپین «هر کجا، هر زمان، یادگیری» از امروز ۱۲ اسفند ماه تا ۱۵ فروردین سال آینده برقرار است و در  این کمپین بیش از ۴۰ رویداد آموزش غیر حضوری در مدت حدود ۸۵ ساعت محتوای آموزشی را در قالب وبینار و به صورت کاملا رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
هدف اصلی این کمپین تداوم آموزش‌های از راه دور و امکان بهره‎‌مندی از محتوای آموزشی در شرایط شیوع بیماری کرونا بوده تا کاربران آموزش‌های کاربردی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن کسب کنند.
در این کمپین یک سبد آموزشی متناسب با نیازهای مختلف با کمک ۲۰ مدرس، طراحی شده است. موضوعات زیر پوشش این مجموعه وبینار آموزشی، بازاریابی و تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ، اینفوگرافیک، ارائه حرفه‌ای، گزارشی‌نویسی نوین و روابط عمومی است.

http://pvst.ir/7kc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو