skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

گروه هزاردستان مهیای ورود به بورس می‌شود:

مدیرعامل سابق همکاران سیستم به کافه بازار رفت

تحریریه پیوست

۲ شهریور ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳ شهریور ۱۳۹۹

مهدی امیری، مدیرعامل سابق همکاران سیستم، بزرگترین شرکت نرم‌افزاری ایران در  صفحه لینکدین از پیوستن به عنوان قائم مقام توسعه بازار به گروه هزار دستان خبر داد که مجموعه‌ای از شرکت‌های کافه‌بازار، دیوار، بلد و زیرک را در خود جای داده است.

به گزارش پیوست، مهدی امیری که یکی از باسابقه‌ترین چهره‌های مدیریتی در نسل دوم همکاران سیستم به شمار می‌آمد آذر ماه سال ۹۲ در میانه کشاکش‌های بورسی همکاران سیستم جانشین شهریار رحیمی، مدیر عامل قدیمی و البته یکی از سه بنیانگذار تاریخی این مجموعه موفق نرم‌افزاری شد. هرچند در ابتدا تردید‌های بسیاری در مورد موفقیت نسل دوم همکاران سیستم زیر سایه سنگین مدیریتی محمود نظاری، رییس هیات مدیره مشهور و افسانه‌ای همکاران سیستم وجود داشت، ولی عمر مدیریتی امیری نزدیک به شش سال به طول انجامید تا در سکوت فرید فولادی، ‌دیگر عضو نسل دومی تیم مدیریتی این غول نرم‌افزاری جانشین او شد.

هرچند اطلاعات دقیقی از مذاکرات و شرایط حضور او در مجموعه کافه بازار در دسترس نیست ولی شنیده‌ها از تمرکز او بر دانشش از هدایت یک شرکت حاضر در بورس و البته توسعه کسب و کارهایی مانند بلد و زیرک که پلتفرم خدمات ابری گروه هزاردستان است حکایت دارد. باید دید پیوستن یک مدیر جوان از بخش کهنسال بازار فناوری اطلاعات ایران به غول‌های جدید چه تجربه‌ای را برای این بازیگران رقم می‌زند.

 

 

http://pvst.ir/8iw

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو