skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

سری دوم برنامه زمان‌بندی قطع رمز دوم ایستا اعلام شد

تحریریه پیوست

۱۲ بهمن ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بانک مرکزی روند قطع سری دوم رمز ایستای بانک‌ها را به ترتیب اعلام کرد در این مرحله از فردا سیزدهم بهمن ماه رمز ایستای مشتریان بانک کشاورزی قطع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی در دور اول قطع رمز ایستا، رمز دوم ایستای بانک‌های صادرات و پاسارگاد غیرفعال شده بود و تا کنون رمز ایستای قرض‌الحسه رسالت، بانک ایران و ونزوئلا غیر فعال شده بودند.

طبق اعلام بانک مرکزی پس از بانک کشاورزی رمز دوم ایستای بانک‌های رفاه و سینا در روز چهاردهم بهمن ماه و پس از آن بانک‌های مسکن، ملت، دی و قوامین در نوبت بعدی قرار می‌گیرند.

بر همین اساس قرار شده تا رمز دوم ایستای بانک‌های سامان، توسعه تعاون، قرض‌الحسنه مهر ایران، پست‌بانک و موسسه اعتباری ملل در روز شانزدهم بهمن‌ماه جاری قطع شود. البته پیش از این اعلام شده بود که رمزدوم ایستای قرض‌الحسنه مهر قبل از ۸ بهم قطع می‌شود اما به نظر می‌رسد به دلیل آماده نبودن زیرساخت‌های این بانک قطع رمز دوم ایستای این بانک به تعویق افتاده است.

بانک مرکزی پیش‌بینی کرده بود که تا پیش از ۲۵ بهمن ماه رمز دوم ایستای همه بانک‌ها به تدریج قطع می‌شود. البته دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند با مسئولیت خودشان تا سقف ۱۰۰ هزار تومان به صورت روزانه می‌توانند از طریق رمز دوم ایستا تراکنش انجام دهند.

http://pvst.ir/7e4

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو