skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر
انتخاب سردبیر

مذاکرات سازمان تنظیم مقررات صوت وتصویر فراگیر با پلتفرم‌های نمایش ویدیوئی آغاز شد

توافق اولیه آپارات، فیلیمو، کافه بازار و نماوا با صدا و سیما

۷ دی ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸

آپارات، فیلیمو، نماوا و سرویس ویدیوی کافه بازار با سازمان تنظیم مقررات صوت وتصویر فراگیر برای دریافت مجوز از این سازمان و ادامه فعالیت به یک توافق اولیه رسیدند.

به گزارش پیوست مقرر شده این ۴ بازیگر اصلی پلتفرم انتشار ویدئو برای رسیدن به تفاهم نهایی جلسات خود با این سازمان را ادامه دهند.

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات صورت و تصویر فراگیر چندی پیش در جلسه‌ای با رسانه‌ها اعلام کرده بود: «تمامی محتوای صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی شامل پلتفرم‌های اشتراک فیلم و VOD ها باید از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر فضای مجازی مجوز بگیرند.»

روابط عمومی ساترا اعلام کرده بررسی‌های انجام شده روی این پلتفرم‌ها مشخص کرده آنها بیشتر الزامات طرح شده در مقررات ساترا را از قبل مورد توجه قرار داده و بنا شد مذاکرات برای رسیدن به تفاهم نهایی، صدور مجوز برای رسانه‌های مذکور و استفاده از امکانات و حمایت‌های ساترا ادامه یابد.

تا کنون هر کدام از این پلتفرم‌ها با سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر(ساترا) جلسات دوجانبه و چند جانبه برقرار کرده‌اند در این  جلسات مقررات مبتنی بر منفعت عمومی مانند کدهای اخلاقی کودکان، رده بندی سنی، صیانت از داده و حفظ حریم خصوصی کاربر، منع تبلیغات گمراه کننده و … ، چارچوب کاری ساترا برای آنها تشریح شد.

http://pvst.ir/770

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو