skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«توسن» با پلتفرم «فوربیکس» می‌خواهد راه حل مالی به شرکت‌ها ارائه دهد

۲۸ فروردین ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

فوربیکس، پلتفرم جدید توسن در حوزه بانکداری دیجیتالی شرکتی با هدف پاسخ و تامین نیازهای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط تابستان سال جاری(۱۴۰۳) به بازار عرضه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی توسن، این شرکت با رویکرد توسعه بانکداری شرکتی و ارائه ابزارهای نوین، با همکاری یکی از شرکای تجاری خود، اقدام به راه‌اندازی پلتفرم بانکداری دیجیتال شرکتی با نام فوربیکس کرده است.

روح‌الله فاطمی، رئیس هیئت مدیره شرکت فوربیکس درباره اهداف راه‌اندازی این پلتفرم گفت: این محصول با رویکرد ایجاد یک راه‌حل مالی برای پاسخ به دغدغه‌های کسب‌وکارهای کوچک و متوسط و تأمین نیازهای آنها طراحی شده است و تابستان سال جاری به بازار عرضه می‌شود.

او درباره راه‌حل‌های ارائه شده توسط این پلتفرم توضیح داد: پلتفرم فوربیکس، همانند یک تسهیلگر هوشمند برای کسب و کارهای کوچک و متوسط عمل می‌کند و بر اساس نیازهای مالی این نوع کسب‌وکارها در اموری نظیر حسابداری، صدور فاکتور الکترونیکی، تامین مالی، امور بانکداری و غیره طراحی و راه‌اندازی شده است.

محسن زادمهر، مدیرعامل پلتفرم فوربیکس هم درباره ظرفیت‌های فوربیکس افزود: این پلتفرم به صورت کامل بر بستر تلفن همراه و با توجه ویژه به نیازهای نسل جدید طراحی شده و در حال توسعه است و مهمترین ماموریت آن ارائه پاسخی جامع به تمام نیازهای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط است.

او، هدف اصلی ایجاد این پلتفرم را ارائه ابزارهای مختلف پشتیبانی و مدیریتی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط و نیز روش‌های متنوع تامین مالی عنوان کرد تا آنها بتوانند با استفاده از این ابزار هوشمند و صرفه جویی در زمان، روی رشد و توسعه کسب و کار خود تمرکز کنند.

https://pvst.ir/hov

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو