skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بلوبانک از سرویس «بیگ‌باکس» رونمایی کرد

۱۴ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کاربران بلوبانک می‌توانند با سرمایه‌گذاری در باکس بلندمدت بلو تا ۳۰ درصد سود سالانه دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی بلوبانک کاربران می‌توانند با سرویس باکس سرمایه‌گذاری در اپلیکیشن بلو به صورت ۱۲ ماهه سرمایه‌گذاری کرده و از ۳۰ درصد سود سالانه بهره‌مند شوند. این سرویس «بیگ‌باکس» نام دارد و در واقع یک صندوق سرمایه‌گذاری بلندمدت است.

بیگ باکس این امکان را به کاربران می‌دهد متناسب با شرایط دلخواه خود، مبلغ مشخصی را سرمایه‌گذاری کرده و سود بیشتری دریافت کنند. برای بازکردن حساب‌های سپرده‌گذاری بلندمدت و دریافت سود نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانکی و یا بازکردن حساب جداگانه نیست؛ طبق بخشنامه بانک مرکزی، برای سرمایه‌گذاری بلندمدت از ۱۱ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ به مدت ۷ روز کاری فرصت باقی است.

چطور بیگ‌باکس  را فعال کنیم؟

اپلیکیشن بلو را به‌روزرسانی کنید و یا نسخه 2.8.1 بلو را دانلود و نصب کنید

وارد اپلیکیشن شوید و در بخش اصلی (خانه) وارد قسمت «باکس» شوید

گزینه «بیگ‌باکس» را انتخاب کنید

موارد قرارداد را مطالعه و گزینه «خواندم و قبول می‌کنم» را فعال کنید

روی گزینه «تایید و ساخت» کلیک کنید

پس از فعال‌کردن بیگ‌باکس، اولین سود سرمایه‌گذاری شما، یک ماه پس از ساخت بیگ‌باکس به حساب بلوی شما واریز خواهد شد و به همین ترتیب هر ماه در تاریخ مقرر، سود را دریافت خواهید کرد.

مزایای بیگ‌باکس

با سرمایه‌گذاری 12 ماهه در بیگ‌باکس، سود سالانه ۳۰ دریافت خواهید کرد. این سود به‌صورت ماهانه به حساب بلوی شما واریز خواهد شد.

سساخت و مدیریت بیگ‌باکس در اپلیکیشن بلو آسان است و نیاز به هیچ دانش تخصصی و یا فرایند پیچیده‌ای ندارد. در هرجایی که باشید می‌توانید این باکس را بسازید بدون اینکه نیازی به شعبه رفتن داشته باشید.

مبلغ سرمایه‌گذاری شده شما، نزد بانک سامان در امنیت کامل و تضمین‌شده محفوظ است و در هر زمان و هرجایی می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

آیا امکان برداشت زودهنگام وجود دارد؟

شما می‌توانید در صورت لزوم کل یا بخشی از مبلغ را به‌صورت زودهنگام برداشت کنید. بدین ترتیب چنانچه به سرمایه خود نیاز پیدا کردید، می‌توانید قبل از پایان دوره سرمایه‌گذاری، بیگ‌باکس خود را ببندید و یا مبلغ مشخصی از آن را برداشت کنید. فقط توجه داشته باشید که در این صورت برای مبلغ باقی‌مانده سود سالانه ۱۲درصد دریافت خواهید کرد.

برای به‌روزرسانی اپلیکیشن بلو به بخش «پروفایل » قسمت «به‌روزرسانی» مراجعه کنید و یا از طریق این لینک اپلیکیشن بلو را به‌روزرسانی کنید.

https://pvst.ir/h5f

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو