skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

دیجی‌پی سرویس‌های مدیریت دارایی بورسی عرضه می‌کند

سمانه سمیع تحریریه

۱۸ خرداد ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

دیجی‌پی با امضای تفاهم‌نامه‌ای با صندوق‌های سرمایه‌گذاری فارابی، سرویس مدیریت ثروت ارائه می‌دهد.

به گزارش پیوست، امروز پنج‌شنبه (۱۸ خرداد) مراسم امضای قرارداد همکاری مشترک دیجی‌پی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری فارابی، در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه برگزار شد. به دنبال این تفاهم‌نامه، دیجی‌پی مطابق سیاست‌های گروه دیجی‌کالا به دنبال ایجاد مارکت‌پلیس در حوزه سرمایه‌گذاری‌ است تا بازیگران شاخص بازار بتوانند سرویس‌های خود را مطابق استاندارد تعریف شده در این محصول پیاده‌سازی کنند و در معرض مشاهده‌ کاربران فناوری‌های مالی دیجی‌پی و مقایسه آنها با یکدیگر قرار دهند.

در نتیجه این همکاری، صندوق درآمد ثابت اکسیر دوم فارابی به عنوان اولین بخش از محصول، ارائه سرویس به مشتریان را آغاز کرده است. در این طرح سرمایه‌های خُرد در بازار بدهی و گواهی سپرده بانکی سرمایه‌گذاری می‌‌شود و سود حاصل از این سرمایه‌گذاری در قالب صندوق سرمایه‌گذاری به صورت ماهیانه به حساب سرمایه‌گذار واریز می‌‌شود. همچنین صندوق سهامی اکسیر یکم فارابی نیز در اختیار کاربران قرار گرفته تا کاربران بتوانند با خرید واحدهای این صندوق، وارد بازار سهام شوند.
از دیگر ویژگی‌های این محصول ارائه مشاوره‌های غیرخودکار برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های مختلف و ارائه مشاوره‌های خودکار و انتخاب بهترین و مناسب‌ترین روش‌های سرمایه‌گذاری منطبق بر نیاز و اهداف مشتریان است.
برای استفاده از سرویس مدیریت ثروت، کاربران می‌توانند پس از مراجعه به وب‌سایت دیجی‌پی، این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنند. سپس در بخش مدیریت ثروت، یکی از سرویس‌ها و خدمات مورد نظر خود را انتخاب و نتیجه خرید و سرمایه‌گذاری خود را ملاحظه کنند.

ارائه یک نقشه سرمایه‌گذاری هوشمند

حمید محمدی، مدیرعامل دیجی کالا در مراسم انعقاد این تفاهم‌نامه با بیان این که دیجی‌کالا به ۴۰ میلیون کاربر در ماه خدمات ارائه می‌دهد گفت: ما می‌خواهیم یک نقشه سرمایه‌گذاری هوشمند و پویا را به شکل ساده و قابل فهم ارائه دهیم. در حال حاضر اولین گام‌ها در این زمینه برداشته شده و قرار است اتفاقات جذاب‌تری نیز رخ دهد.
هومن امینی، مدیرعامل دیجی‌پی هم با تاکید بر این که باید یک دیجی‌کالا در بازار سرمایه داشته باشیم گفت: می‌توانیم اکوسیستمی شکل دهیم و نیاز مشتریان در این زمینه مرتفع شود. ما با دو دسته مشتری سروکار داریم، مشتری‌ای که نمی‌داند سرمایه خود را دقیقا در کجای بازار سرمایه، سرمایه گذاری کند. گروه دیگری از کاربران در بازار سرمایه نیستند و هیچ شناختی ندارند. ما می‌خواهیم کالایی را برای این افراد فراهم کنیم که این افراد هم بدانند در بازار سرمایه چطور رفتار کنند.
امینی معتقد است با این سرویس به رشد تجارت الکترونیکی کمک می‌شود.
در ادامه این مراسم، رحمان بابازاده، مدیرعامل هلدینگ فارابی، بیان کرد: با توجه به تعامل گسترده مجموعه دیجی‌کالا با افراد مختلف جامعه، موضوع «دسترسی‌پذیری» به مشتریان برای ما پوشش داده شده است.میثم خیرخواه معاون کارآفرینی گروه مالی فارابی هم در ادامه گفت: یکی از دلایلی که بازار بورس را با نوسان و ضرر افراد مواجه می‌کند نداشتن سواد کافی در این حوزه است و حضور شرکت‌هایی مانند دیجی‌کالا و دیجی‌پی در این زمینه کارگشا است.
https://pvst.ir/f32
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو